WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Adams wygrywa pierwszą rundę IM Australii

Zwycięstwem Leigh Adamsa zakończyła się rozegrana w sobotę na torze w Newcastle pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Australii. Zawodnik reprezentujący w polskiej lidze barwy Unii Leszno w biegu finałowym pokonał Rory Schleina, Chrisa Holdera i Jasona Doyla.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Tor w Newcastle ma 440 metrów długości i w związku z tym zawodnicy ścigali się na dystansie trzech okrążeń. Wyjątkiem był bieg finałowy, kiedy odjechano cztery "kółka".

Klasyfikacja końcowa:
1. Leigh Adams 15+3 (3,3,3,3,3) - 20 pkt.
2. Rory Schlein 12+2 (3,3,3,0,3) - 18 pkt.
3. Chris Holder 11+3+1 (3,2,3,2,1) - 17 pkt.
4. Jason Doyle 12+0 (2,3,2,3,2) - 16 pkt.
5. Cameron Woodward 11+2 (1,1,3,3,3) - 15 pkt.
6. Tyron Proctor 7+1 (3,2,0,0,2) - 14 pkt.
7. Davey Watt 10+0 (2,2,2,2,2) - 13 pkt.
8. Cory Gathercole 7 (1,0,2,1,3) - 12 pkt.
9. Jay Herne 6 (d,0,1,3,2) - 11 pkt.
10. Troy Batchelor 6 (0,3,2,1,d) - 10 pkt.
11. Lee Herne 6 (2,1,0,2,1) - 9 pkt.
12. Kozza Smith 5 (2,2,1,w,0) - 7 pkt.
13. Darcy Ward 5 (1,0,1,2,1) - 6 pkt.
14. Josh Grajczonek 4 (1,1,0,1,1) - 4 pkt.
15. Justin Sedgmen 3 (0,1,1,1,0) - 3 pkt.
16. Aaron Summers 0 (0,0,0,0,0) - 2 pkt.

R1. James Holder NS
R2. Hugh Skidmore NS

Bieg po biegu:
1. Proctor, Smith, Gathercole, Summers
2. Adams, Doyle, Ward, Sedgmen
3. Schlein, Watt, Woodward, Batchelor
4. Holder, L.Herne, Grajczonek, J.Herne (d)
5. Adams, Proctor, Woodward, J.Herne
6. Schlein, Smith, L.Herne, Ward
7. Doyle, Watt, Grajczonek, Gathercole
8. Batchelor, Holder, Sedgmen, Summers
9. Holder, Watt, Ward, Proctor
10. Adams, Batchelor, Smith, Grajczonek
11. Woodward, Gathercole, Sedgmen, L.Herne
12. Schlein, Doyle, J.Herne, Summers
13. Doyle, L.Herne, Batchelor, Proctor
14. J.Herne, Watt, Sedgmen, Smith (u/w)
15. Adams, Holder, Gathercole, Schlein
16. Woodward, Ward, Grajczonek, Summers
17. Schlein, Proctor, Grajczonek, Sedgmen
18. Woodward, Doyle, Holder, Smith
19. Gathercole, J.Herne, Ward, Batchelor
20. Adams, Watt, L.Herne, Summers

Finał B: (zwycięzca finału B pojedzie również w finale A)
21. Holder, Woodward, Proctor, Watt

Finał A:
22. Adams, Schlein, Holder, Doyle

Terminarz IM Australii:
3 stycznia (sobota) - 1 runda w Newcastle
7 stycznia (środa) - 2 runda w Mildurze
10 stycznia (sobota) - 3 runda w Gillman


Klasyfikacja generalna IM Australii

M Zawodnik I II III Razem</b>
1 Leigh Adams 20
2 Rory Schlein 18
3 Chris Holder 17
4 Jason Doyle 16
5 Cameron Woodward 15
6 Tyron Proctor 14
7 Davey Watt 13
8 Cory Gathercole 12
9 Jay Herne 11
10 Troy Batchelor 10
11 Lee Herne 9
12 Kozza Smith 7
13 Darcy Ward 6
14 Josh Grajczonek 4
15 Justin Sedgmen 3
16 Aaron Summers 2

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Speedway Updates

Komentarze (46):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • RKS 0
    Brawo Doyle, szkoda że już go u nas nie ma :(
    Odpowiedz Zgłoś
  • speed 0
    Leigh Adamsa BYCZY BYK Z LESZNA!!!
    Odpowiedz Zgłoś
  • samowar 0
    a ja myślę że holder jeszcze namiesza (i może wygra cykl), słabo davey watt, będziemy mądrzejsi po drugiej rundzie 7 stycznia
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (43)
Pokaż więcej komentarzy (46)
Pokaż więcej komentarzy (46)
Pokaż więcej komentarzy (46)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×