WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Nowe zasady zakupu karnetów w Zielonej Górze

Zielonogórski Klub Żużlowy rozpoczął sprzedaż karnetów na sezon 2009. Wprowadzone zostały nowe zasady nabywania całosezonowych wejściówek. Warto zapoznać się z nimi przed kupnem karnetu.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Ceny karnetów:

240 PLN - miejsca nienumerowane (ławki - sektory H) - 8 meczów (runda zasadnicza + pierwszy mecz play off)

250 PLN - miejsca numerowane (krzesełka na drugim łuku - sektor G) - 8 meczów (runda zasadnicza + pierwszy mecz play off)- nowość

400 PLN - miejsca numerowane (dotychczasowe sektory C i D na prostej przeciwległej do startu, obecnie sektory I oraz J) - wszystkie zawody w sezonie 2009, czyli wszystkie mecze Ekstraligi, sparingi, finał Złotego Kasku

450 PLN - (miejsca numerowane w sektorze za startem - sektor A) - wszystkie zawody w sezonie 2009, czyli wszystkie mecze Ekstraligi, sparingi, turnieje, finał Złotego Kasku --nowość

UWAGA! Do 16.01.2009 (piątek) do godz. 15.00. posiadacze dotychczasowych Srebrny Kart (na dotychczasowe sektory C i D oraz Złotych Kart (pod wieżą) mogą na zasadzie pierwokupu nabywać karnety na swoje miejsca. Po tym terminie miejsca trafią do sprzedaży ogólnej.

Karnety 2009 - zasady postępowania:

1. Kup karnet. Nie odkrywaj poufnego kodu aktywacyjnego ukrytego pod srebrną zdrapką na rewersie karnetu. Odkrycie zdrapki i przekazanie poufnego kodu aktywacyjnego osobom postronnym może unieważnić karnet!

2. Możesz wykorzystać karnet samemu lub przekazać go innej osobie.

3. Ostateczny Użytkownik Karnetu na stronie www.zkzssa.pl lub w Punkcie Obsługi Kibica dokonuje aktywacji karnetu oraz rezerwuje miejsce w interesującym go sektorze (od momentu ogłoszenia za pośrednictwem środków masowego przekazu aktywności systemu elektronicznego).

4. W celu aktywacji karnetu oraz rezerwacji miejsca należy zarejestrować się w systemie elektronicznym za pośrednictwem strony internetowej. Danymi niezbędnymi do rejestracji są: numer PESEL, imię, nazwisko, data urodzenia, seria i numer dokumentu tożsamości, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.

5. Po wypełnieniu danych, należy aktywować swoje konto poprzez e-mail (system wygeneruje link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany podczas rejestracji adres internetowy kibica).

6. Należy zalogować się za pomocą numeru PESEL oraz podanego, własnego hasła. Po poprawnym zalogowaniu należy wybrać z listy imprez "Karnet sezon 2009" oraz podać numer seryjny karnetu znajdujący się na jego rewersie w prawym dolnym rogu.

7. Na widoku stadionu należy wybrać interesujący nas sektor. Po wybraniu sektora należy wybrać miejsce na sektorze numerowanym lub potwierdzić wybór sektora nienumerowanego.

8. Po wybraniu miejsca system poprosi o zdrapanie srebrnej zdrapki i podanie ukrytego pod nią "poufnego kodu aktywacyjnego" w celu aktywacji karnetu. Aktywacji Karnetu (odsłonięcie i podanie w systemie poufnego kodu aktywacyjnego) może dokonać tylko i wyłącznie Ostateczny Użytkownik Karnetu.

9. Po poprawnym przejściu dotychczasowych kroków Ostateczny Użytkownik Karnetu wypełnia i podpisuje formularz zgłoszeniowy na Kartę Kibica. Formularz zgłoszeniowy na Kartę Kibica można stworzyć za pośrednictwem systemu elektronicznego (po wypełnieniu niezbędnych danych); własnoręcznie wypełnić go drukowanymi literami, pobierając go na stronie internetowej www.zkzssa.pl lub w Punkcie Obsługi Kibica.

10. Ostateczny użytkownik karnetu odwiedza Punkt Obsługi Kibica w siedzibie ZKŻ SSA, Zielona Góra, ul. Wrocławska 69 - parter) w celu weryfikacji danych przez pracownika klubu. Należy zabrać ze sobą formularz zgłoszeniowy na Kartę Kibica oraz dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub karta pobytu stałego) Uwaga! Osoby niepełnoletnie będą zweryfikowane przez pracownika klubu wraz z prawnym opiekunem i jego dokumentem tożsamości oraz własnym dokumentem potwierdzającym numer PESEL np. książeczka RUM, zaświadczenie z Urzędu Miasta. Moment rozpoczęcia składania formularzy zgłoszeniowych na Kartę Kibica, a tym samym weryfikacji kibiców zostanie ogłoszony za pośrednictwem środków masowego przekazu.

11. Po weryfikacji Ostateczny Użytkownik Karnetu otrzyma Kartę Kibica, która będzie indywidualną miejscówką na sektorze oraz dokumentem pozwalającym na korzystanie z programów marketingowych i lojalnościowych ZKŻ SSA. Pierwotny karnet będzie z kolei dokumentem uprawniającym do wstępu na stadion.

12. Wszelkie informacje oraz szczegóły rejestracji w systemie elektronicznym będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej Klubu pod adresem www.zkzssa.pl.

planszg.jpg
Plan stadionu w Zielonej Górze

karn1.jpg
Numer karnetu

karn2.jpg
Kod

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (62):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • pajo 0
  no to teraz niech bilety kosztują 40 zł !!! Brawo panie Dowhan
  Odpowiedz Zgłoś
 • Kajfasz 0
  oto ceny karnetów w zmielonej dziurze:1.sektor z drzazgami-450 zł.2.sektor bez drzazg,ale za to jeden drugiemu na kolanach-350 zł.3.sektor klubu kibica-750 zł.(za magie).4.miejsca na schodach 250 zł.W cene karnetu wliczone jest darmowe korzystanie z toi-toia(tylko 2 razy w miesiącu).
  Odpowiedz Zgłoś
 • tomek 0
  Niestety w Zielonej Górze zawsze były najdroższe bilety,zarząd wykorzystuje fakt,że po za speedwayem nie ma u nas innej dyscypliny sportowej na extraligowym poziomie.Smutna prawda i niestety trzeba będzie kupić te najtańsze karnety(najtańsze,bo muszę kupić sobie i żonie,i nie stać mnie na dwa droższe).Pozdrawiam fanów Falubazu
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (59)
Pokaż więcej komentarzy (62)
Pokaż więcej komentarzy (62)
Pokaż więcej komentarzy (62)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×