KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Eksperci SportoweFakty.pl zgodni - wygra MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia

W niedzielę odbędzie się zaległy mecz Nice Polskiej Ligi Żużlowej, w którym Łączyńscy-Carbon Start Gniezno podejmie MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovię. Prezentujemy typy ekspertów na to spotkanie.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Zdaniem wszystkich naszych ekspertów w Gnieźnie zwycięstwo odniesie MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. - Patrząc na skład gnieźnian, mogą oni powalczyć z ostrowianami. Tegoroczna forma zawodników Startu jest jednak tak zawodząca, że trudno nie typować kolejnego zwycięstwa gości. W pewnym momencie żużlowcy Startu mogą wreszcie zaskoczyć, więc ostrowianie muszą zachować koncentrację. Ostrowianie potwierdzą jednak swoją wyższość, gdyż ta drużyna się rozkręca i wygląda coraz lepiej - przyznał Krzysztof Cegielski.


Gnieźnianie tego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych, co przekłada się na frekwencję na stadionie i atmosferze w klubie. - Ostrowianie będą chcieli podtrzymać zwycięską passę. Cały czas mają wysokie cele do zrealizowania, które zostały przed nimi postawione. Drużyna z Gniezna z meczu na mecz gaśnie. Start ma wewnętrzne problemy i wydaje mi się, że w Gnieźnie marzą o tym, by sezon się już skończył - powiedział Sławomir Kryjom.

Oba zespoły w tym sezonie walczą o zupełnie inne cele. Ostrowianie liczą się w walce o awans do PGE Ekstraligi, a Łączyńscy-Carbon Start musi skupić się na walce o zachowanie ligowego bytu. Jednak mimo tak dużej różnicy w tabeli nie musi to być jednostronne widowisko. - Faworytem jest zespół z Ostrowa. Zarówno personalnie, jak i sytuacja w tabeli wskazuje jednoznacznie na Ostrovię. Start przeżywa swoje kłopoty i myślę, że teraz podejdą do tego meczu bez żadnej presji. Gnieźnianie będą wynik próbować ratować właśnie brakiem presji, bo jakby los tego klubu jest przesądzony - ocenił Rafał Dobrucki.

W opinii naszych ekspertów zwycięstwo odniesie Ostrovia, ale nie są oni jednomyślni jeśli chodzi o sam przebieg zawodów. Wyrównanego meczu spodziewa się Władysław Komarnicki. - Start na pewno nie odda wygranej bez walki i się postawi. Według mnie mecz będzie na styku - przyznał były prezes Stali Gorzów. Z kolei Marian Maślanka spodziewa się wysokiego triumfu gości. - Faworyt jest tylko jeden, nie jest pewne w jakim składzie gospodarze pojadą. Wygląda na to, że to będzie mecz pod zdecydowane dyktando ostrowian - ocenił Maślanka. Pewny triumf podopiecznych Marka Cieślaka typują również Marta Półtorak i redakcja SportoweFakty.pl.

Typy ekspertów portalu SportoweFakty.pl:
Typ Marty Półtorak: 39:51
Typ Mariana Maślanki:
35:55
Typ Krzysztofa Cegielskiego: 40:50
Typ Sławomira Kryjoma: 40:50
Typ Rafała Dobruckiego: 40:50
Typ Władysława Komarnickiego: 44:46
Typ SportoweFakty.pl: 41:49

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (13)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×