Niedzielne mecze oczami Rafała Dobruckiego

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę odbędą się spotkania w PGE Ekstralidze i Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Wyniki tych spotkań wytypował Rafał Dobrucki.

PGE Ekstraliga

MRGARDEN GKM Grudziądz - KS Toruń

Obie drużyny wiedzą, że stawka tego meczu jest ogromna. Determinacja u gospodarzy i słabsza postawa w ostatnim czasie torunian powodują, że stawiam w tym meczu na GKM. Typuję wynik 47:43.

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

To będzie zacięte spotkanie, a Stal musi wygrać, jeżeli chce opuścić strefę spadkową. Stal największe problemy ma już chyba za sobą, dlatego stawiam na gospodarzy. Typuję wynik 48:42.

Unia Tarnów - PGE Stal Rzeszów

Rzeszowianie mają jeszcze teoretyczne szanse na jazdę o medale. Musieliby jednak wygrać w Tarnowie. Myślę jednak, że jest to na ten moment niemożliwe. Typuję wynik 55:35. [ad=rectangle] Nice Polska Liga Żużlowa

Orzeł Łódź - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia

W Łodzi nic się nie zmienia. Czołowi zawodnicy Orła nadal mają swoje problemy. Dlatego Ostrovia nie powinna mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Typuję wynik 40:50.

Polonia Bydgoszcz - Speedway Wanda Instal Kraków

Goście jadą osłabieni brakiem swojego kapitana Rafała Trojanowskiego. To powoduje, że stawiam na wyraźną wygraną Polonii. Typuję wynik 54:36.

Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils

Start nie wygrał w tym sezonie spotkania i nic nie wskazuje, żeby w składzie, który ostatnio wystawiał na mecze był w stanie zagrozić Łotyszom. Typuję wynik 35:55.

Źródło artykułu: