Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

KS Toruń zamiast pikniku przekaże pieniądze Wardowi. Będzie też turniej dla Australijczyka

Przedstawiciele toruńskiego klubu, w którym przez wiele lat swojej kariery startował Darcy Ward, są bardzo przejęci losem Australijczyka.
Dawid Borek
Dawid Borek

W sobotę w Toruniu miał odbyć się piknik, podczas którego oprócz koncertów czy innych atrakcji, kibice mieliby okazję na spotkanie z zawodnikami KS Toruń. Po niedzielnym wypadku Darcy'ego Warda przedstawiciele toruńskiego klubu uznali jednak, że pieniądze, które miały zostać poświęcone na organizację pikniku, trafią do kontuzjowanego Australijczyka. - Przyjdzie czas, gdy spotkamy się z kibicami w innym terminie, obecnie są ważniejsze sprawy. Postanowiliśmy wspólnie jako Zarząd KS Toruń, że pieniądze, które klub miał przeznaczyć na organizację pikniku przeznaczymy dla Darcy’ego. Mamy nadzieję, że Państwo zrozumiecie naszą decyzję. To nie jest dobry czas na zabawę - wytłumaczyli przedstawiciele KS Toruń.


To nie koniec wsparcia Aniołów dla Darcy'ego Warda. W połowie października na Motoarenie zostanie rozegrany memoriał Mariana Rosego. Dochód z imprezy zostanie przekazany właśnie na leczenie Australijczyka. Obsada zawodów nie jest jeszcze znana, lecz toruński klub zapewnia, że postara się zaprosić jak najmocniejszych zawodników do rywalizacji w turnieju. - Podczas Memoriału Mariana Rose chcielibyśmy, aby na trybunach Motoareny w poszczególnych sektorach zasiedli kibice ze wszystkich miast żużlowej Polski. Każdy sektor przygotowałby własną oprawę, aby z jednej strony uczcić pamięć Mariana Rosego, a z drugiej dać wyraz wsparcia dla Darcy’ego Warda - powiedzieli.

Szanowni Państwo! Kibice, sponsorzy i działacze środowiska żużlowego!Jak wszyscy dobrze wiemy, ostatni weekend na...

Posted by Przemysław Termiński on 25 sierpnia 2015

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook

Komentarze (74):

Zobacz więcej komentarzy (61)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×