Zawodnicy Motoru gotowi podpisać ugody. "Bardzo nam tym pomogą"

Wszystko wskazuje na to, że KMŻ Motor Lublin będzie ubiegać się o licencję nadzorowaną. Zawodnicy tego klubu wyrazili zainteresowanie podpisaniem ugody. W takim przypadku otrzymają swoje pieniądze w przyszłym roku.

Michał Wachowski
Michał Wachowski

O tym, że KMŻ Motor liczy na zawarcie porozumienia z zawodnikami wspominaliśmy już w ubiegłym tygodniu. Klub, który zalega im w chwili obecnej około 140 tysięcy złotych, chciałby zapłacić te pieniądze w nowym roku kalendarzowym.

- Zawodnicy zadeklarowali, że są gotowi poczekać na wynagrodzenie i zawrzeć z nami ugodę. Chciałem z tego miejsca podkreślić, że jestem im niezmiernie wdzięczny za taką postawę. Bardzo nam to pomoże i motywuje nas do dalszego działania. W przypadku, gdy ugody będą zawarte, spłacimy żużlowców do czerwca przyszłego roku - zadeklarował prezes Andrzej Zając.

Motor Lublin przygotowuje się obecnie do grudniowego procesu licencyjnego. - Liczymy na to, że uda nam się otrzymać licencję nadzorowaną. Oczywiście to na razie nasze życzenia, bo nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jaka zapadnie w tej sprawie decyzja. W przyszłym tygodniu będziemy mieć w klubie audyt GKSŻ. Więcej na temat przyszłości Motoru Lublin będzie można powiedzieć natomiast w okolicach 4 grudnia - dodał przedstawiciel klubu.

Na chwilę obecną całe zadłużenie KMŻ Motoru wynosi 230 tysięcy złotych. Prócz wynagrodzeń dla zawodników, składa się na to m.im. kara za walkower dla GKSŻ i Polonii Piła.

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy zawodnicy KMŻ Motoru podejmują dobrą decyzję?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×