KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

BSC w Gorzowie podsumował sezon: To był dobry rok

Członkowie Business Speedway Clubu spotkali się przy okazji podpisania listu intencyjnego przez Michaela Jepsena Jensena. Sponsorzy Stali Gorzów byli zachwyceni organizacją imprezy, co potwierdzają słowa przedstawicieli klubu.

Marcin Malinowski
Marcin Malinowski

W Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort członkowie BSC spotkali 27 listopada. Wówczas ogłoszono, że do klubu z Gorzowa dołączył Michael Jepsen Jensen, a na kolejne lata pozostali Bartosz Zmarzlik i trener Stanisław Chomski. Jednocześnie klub chciał także podziękować zgromadzonym sponsorom, wręczając im pamiątkowe statuetki.

- Impreza bardzo udana, fajna. Cieszę się, że udało nam się podziękować naszym partnerom i sponsorom za ten rok A.D. 2015. Jak pamiętamy, jeśli chodzi o pierwszy zespół seniorów, nie był to najbardziej udany rok. Oczekiwania były większe co do wyniku sportowego. Myślę jednak, że idea Business Speedway Clubu cały czas się rozszerza i pokazała to zapełniona sala w Mierzęcinie. Prawie 180 osób, więc jesteśmy naprawdę zadowoleni - przyznał wiceprezes zarządu Stali Gorzów, Michał Kugler.

Również koordynator projektu BSC spotkał się z pozytywnymi opiniami na temat ostatniego spotkania. - Wśród sponsorów, z którymi rozmawialiśmy, zdania były bardzo pochlebne. Miejsce samo w sobie jest piękne, sala jest nowiutka. W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować fundatorom, sponsorom naszego klubu, Pałacowi Mierzęcin, panu dyrektorowi Tomaszowi Szulzowi oraz specjalistce od marketingu pani Justynie Chrebor, którzy w całości sfinansowali tegoroczne podsumowanie sezonu. Frekwencja, jak co roku, dopisała. Goście byli zadowoleni i myślę, że obie strony wyciągnęły jak najbardziej pozytywne wnioski i relacje po tym spotkaniu - powiedział Michał Kurzawski.
Gorzowski Business Speedway Club zrzesza blisko 200 firm Gorzowski Business Speedway Club zrzesza blisko 200 firm
Idea BSC powstała przed wielu laty. Obecnie skupia bardzo wielu przedsiębiorców. - Mamy około 200 firm w BSC i to jest naprawdę bardzo duży potencjał. Mam nadzieję, że te firmy nie będą nas opuszczały. Czasem są problemy finansowe i przez jeden sezon ich nie ma, ale potem wracają. To jest stały kolektyw, ale cały czas robimy śniadania biznesowe, spotkania i staramy się to ulepszać. Chcemy być jeszcze lepsi, żeby Business Speedway Club dostarczał wymiernych profitów dla naszych sponsorów - kontynuował Kugler. Nie da się ukryć, że Business Speedway Club to bardzo ważna część obecnej Stali Gorzów. - Jak w każdej firmie, tak i u nas w klubie planowany jest budżet. W dużej mierze opiera się on o sponsorów, członków BSC. W każdym miesiącu, tygodniu wyznaczone są cele sprzedażowe. Codziennie je czytam i dążę do tego, by je realizować. Nie jest z tym najgorzej. Ta praca polega na tym, żeby zachęcić firmy, by chciały wspierać klub. Jest bardzo przyjemna, fajna i jednocześnie niezwykle czasochłonna. Dlatego muszę w tym miejscu podziękować mojej narzeczonej, która wytrzymuje ciągły brak mojej osoby w domu - zdradził Kurzawski.
Sponsorzy zrzeszeni w BSC są niezwykle doceniani przez Stal Gorzów Sponsorzy zrzeszeni w BSC są niezwykle doceniani przez Stal Gorzów
W ostatnim czasie żółto-niebieskie barwy reprezentują już nie tylko żużlowcy. Sponsorzy skupiają się również wokół innych sekcji. - Warto powiedzieć, że Stal Gorzów to nie jest klub jednosekcyjny. Taką drugą, bardzo ważną dyscypliną jest dla nas piłka ręczna. Jest też futbol amerykański, Akademia Piłkarska Stali Gorzów i zespół siatkarski, który gra w rozgrywkach Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Chciałem podziękować bardzo serdecznie wszystkim osobom, które podeszły do naszego nowego projektu i swoje pieniążki postanowiły zainwestować także w piłkę ręczną. Tych sponsorów jest około 30-40 firm. Fajnie, że to tak wygląda i chcą wspierać nasze działania. Chcieliśmy, aby Stal Gorzów była obecna w życiu społecznym miasta przez cały rok. To się powoli udaje - przekazał wiceprezes Stali.

Business Speedway Club czeka w tym roku jeszcze jedno spotkanie. - Jedno skończyliśmy i zaraz mamy kolejne - Wigilia 16 grudnia o godzinie 18. Połamiemy się opłatkiem, złożymy sobie życzenia i tym spotkaniem zakończymy rok - przekazał Michał Kurzawski. - Będzie symbolicznie. Zobaczymy się na jakąś godzinę, półtorej, aby w czasie tych przedświątecznych porządków życzyć sobie wszystkiego najlepszego, by nasz klub zdobywał jak najlepsze wyniki w nadchodzącym 2016 roku, a także byśmy mogli w zdrowiu spędzić kolejny rok i wspierać się biznesowo - dodał Michał Kugler.

Jednak już teraz koordynator BSC, a jednocześnie dyrektor handlowy gorzowskiego klubu podsumował ten rok w wykonaniu Stali Gorzów i skupionych wokół niej partnerów biznesowych. - Był to bardzo dobry rok i wiele osób będzie zdziwionych, że tak mówię. Oprócz braku wyniku seniorskiego, Stal Gorzów zdobyła w tym roku mnóstwo osiągnięć medali i liczymy, że w przyszłym roku przekuje się to na drużynę seniorską. Zabrakło tej wisienki na torcie. Natomiast kalendarz spotkań BSC został w całości zrealizowany i z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, które zaangażowały się w pomoc i widzą chęć pomagania temu klubowi - zakończył Kurzawski.

Kalendarz żużlowy na 2016 rok w sprzedaży wysyłkowej - KLIKNIJ i sprawdź szczegóły. Polecamy!

Czy uważasz ideę Business Speedway Clubu za udaną?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
 • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
  Każde zachęcanie sponsora z jakimi pieniądzmi by nie był zawsze jest mile widziany,Kluby też prezesi powinni gospodarzyć oszczędniej kasą sponsorów,Fani kupując wejściówkę jak by
  Czytaj całość
  nie było też są sponsorami jak też się mówi dla nich się to robi ,Należało by zrobić kilka spotkań z fanami w czasie roku i wysłuchać co mają dopowiedzenia .Prezes powinien wziąć pod uwagę i realizować postulaty fanów. Wtedy mogła by być lepsza oglądalność na stadionie ,co za tym idzie lepsza kasa za wejściówki,
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×