WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kryty tor De Bonte Wever szczęśliwy dla Dmitrija Chomicewicza

Po ośmiu rozegranych finałach mamy dwóch liderów klasyfikacji. Decydujące o tytule mistrzowskim zawody, jakie zaplanowano na przyszły weekend w Inzell, zapowiadają się arcyciekawie.
Jacek Cholewiński
Jacek Cholewiński
Materiały prasowe / Olga Szapiłowa / Na zdjęciu: Dmitrij Kołtakow przed Dmitrijem Chomicewiczem

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Dmitrij Chomicewicz, który zwyciężał w Assen w sobotę, również następnego dnia okazał się najszybszym zawodnikiem holenderskiej fazy Indywidualnych Mistrzostw Świata Gladiatorów. Drugie miejsce w turnieju zajął Dmitrij Kołtakow. Obrońca tytułu wraz z triumfatorem został współliderem klasyfikacji przejściowej. Na najniższym stopniu podium stanął Danił Iwanow.

Franz Zorn, najwyżej sklasyfikowany z zawodników spoza Rosji, w fazie zasadniczej dwukrotnie pokonał reprezentantów "sbornoj". Dzięki temu jego niedzielny dorobek punktowy jest lepszy niż u Igora Kononowa i Jegora Myszkowca.

Wyniki:
1. Dmitrij Chomicewicz (Rosja) - 19 (2,3,3,3,3,2,3)
2. Dmitrij Kołtakow (Rosja) - 20 (3,3,3,3,3,3,2)
3. Daniił Iwanow (Rosja) - 17 (3,2,3,3,2,3,1)
4. Jegor Myszkowiec (Rosja) - 12 (1,2,2,3,2,2,0)
---
5. Franz Zorn (Austria) - 13 (3,1,3,2,3,1)
6. Igor Kononow (Rosja) - 12 (3,3,2,2,1,1)
7. Ove Ledstrom (Szwecja) - 8 (1,1,2,2,2,0)
8. Gunther Bauer (Niemcy) - 7 (0,3,1,0,3,0)
---
9. Stefan Svensson (Szwecja) - 7 (2,1,2,1,1)
10. Niklas Svensson (Szwecja) - 6 (2,2,1,1,w)
11. Max Niedermaier (Niemcy) - 4 (2,0,0,2,0)
12. Daniel Henderson (Szwecja) - 4 (1,2,1,0,0)
13. Jan Klatovsky (Czechy) - 4 (0,0,1,1,2)
14. Stefan Pletschacher (Niemcy) - 3 (1,1,0,0,1)
15. Rene Stellingwerf (Holandia) - 1 (0,0,0,1,w)
16. Antti Aakko (Finlandia) - 0 (0,0,d,-,-)
17. Simon Reitsma (Holandia) - 0 (0,)
18. Luca Bauer (Niemcy) - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Iwanow, Niedermaier, Henderson, Klatovsky
2. Kononov, S.Svensson, Pletschacher, Stellingwerf
3. Zorn, N.Svensson, Ledstrom, Aakko
4. Kołtakow, Chomicewicz, Myszkowiec, Bauer
5. Chomicewicz, Iwanow, Zorn, Stellingwerf
6. Bauer, Henderson, Pletschacher, Aakko
7. Kołtakow, N.Svensson, S.Svensson, Niedermaier
8. Kononow, Myszkowiec, Ledstrom, Klatovsky
9. Iwanow, Myszkowiec, N.Svensson, Pletschacher
10. Kołtakow, Ledstrom, Henderson, Stellingwerf
11. Zorn, Kononow, Bauer, Niedermaier
12. Chomicewicz, S.Svensson, Klatovsky, Aakko (d)
13. Iwanow, Ledstrom, S.Svensson, Bauer
14. Chomicewicz, Kononow, N.Svensson, Henderson
15. Myszkowiec, Niedermaier, Stellingwerf, Reitsma
16. Kołtakow, Zorn, Klatovsky, Pletschacher
17. Bauer, Klatovsky, Stellingwerf (u/w), N.Svensson (u/w)
18. Zorn, Myszkowiec, S.Svensson, Henderson
18. Chomicewicz, Ledstrom, Pletschacher, Niedermaier
20. Kołtakow, Iwanow, Kononow, L.Bauer

Półfinał 1: Kołtakow, Myszkowiec, Zorn, Ledstrom
Półfinał 2:
Iwanow, Chomicewicz, Kononow, Bauer

Finał: Chomicewicz, Kołtakow, Iwanow, Myszkowiec

Zawody sędziował Marek Wojaczek (Polska).

Klasyfikacja

M Zawodnik Kraj I-II III-IV V-VI VII-VIII IX-X Suma pkt.
1-2 D. Chomicewicz Rosja 14+16 16+14 20+18 21+19 138
1-2 D. Kołtakow Rosja 18+19 16+16 17+14 18+20 138
3 D. Iwanow Rosja 12+13 19+21 18+16 17+17 133
4 I. Kononow Rosja 12+16 19+18 15+18 11+12 121
5 J. Myszkowiec Rosja 18+13 8+9,5 11+13 11+12 95,5
6 F. Zorn Austria 8+8 11+13 12+13 13+13 91
7 O. Ledstrom Szwecja 8+8 8+5 4+6 10+8 57
8 S. Svensson Szwecja 4+6 11+8 6+9 3+7 54
9 G. Bauer Niemcy 6+3 5+6,5 6+4 7+7 44,5
10 N. Svensson Szwecja 4+2 5+6 8+6 4+6 41
11-12 N. Krasnikow Rosja 18+15 ns+ns ns+ns ns+ns 33
11-12 D. Henderson Szwecja 2+4 5+8 3+1 6+4 33
13 M. Seifter Austria 7+6 8+7 ns+ns ns+ns 28
14 J. Klatovsky Czechy 3+4 1+2 6+4 3+4 27
15 S. Pletschacher Niemcy 2+2 ns+ns 3+5 8+3 23
16 M. Niedermaier Niemcy ns+ns 2+3 3+3 3+4 18
17 A. Aakko Finlandia 0+3 4+1 4+3 1+0 16
18 H. Weber Niemcy ns+ns ns+ns 2+4 ns+ns 6
19 R. Stellingwerf Holandia ns+ns ns+ns ns+ns 1+1 2
20-22 S. Makarow Rosja 1+ns ns+ns ns+ns ns+ns 1
20-22 W. Czebłokow Kazachstan ns+ns 0+1 ns+ns ns+ns 1
20-22 P. Niekrasow Kazachstan ns+ns 0+1 ns+ns ns+ns 1
23-27 D. Sliepuchin Kazachstan ns+ns 0+ns ns+ns ns+ns 0
23-27 L. Bauer Niemcy ns+ns ns+ns 0+0 ns+0 0
23-27 M. Jell Niemcy ns+ns ns+ns 0+ns ns+ns 0
23-27 S. Reitsma Holandia ns+ns ns+ns ns+ns ns+0 0
23-27 R. Chołodow Rosja ns+ns ns+ns ns+ns ns+ns 0
Pokaż całą tabelę

                 


Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
baansportfansite.nl

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • szurszacz 0
    no jedynie Franky próbuje walczyć z rosjanami, ale szału nie ma
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×