Ben Barker wygrał turniej Spring Classic w Plymouth

Ben Barker zwyciężył w turnieju Spring Classic, który rozegrany został na torze w Plymouth. Były zawodnik miejscowych Diabłów w finałowym wyścigu pokonał Todda Kurtza, Ulricha Oestergaarda i Mikkela Becha.

W tym artykule dowiesz się o:

Wyniki: 1. Ben Barker - 8 (2,1,3,2) - 1. miejsce w finale 2. Todd Kurtz - 9 (2,2,2,3) - 2. miejsce w finale 3. Ulrich Oestergaard - 9 (1,3,2,3) - 3. miejsce w finale 4. Mikkel Bech - 8 (3,2,3,w) - wykluczony w finale 5. Steve Boxall - 8 (3,3,0,2) 6. Ashley Morris - 8 (2,3,1,2) 7. Zdenek Simota - 8 (3,2,2,1) 8. Jack Holder - 7 (1,0,3,3) 9. Charlie Gjedde - 4 (1,1,1,1) 10. Ellis Perks - 2 (u,1,1,0) 11. Danny Ayres - 1 (w,0,w,1) 12. Matt Bates - 0 (0,0,0,0) Bieg po biegu: 1. Boxall, Kurtz, Oestergaard, Bates 2. Bech, Morris, Holder, Perks (u) 3. Simota, Barker, Gjedde, Ayres (w) 4. Boxall, Bech, Barker, Bates 5. Morris, Kurtz, Perks, Ayres 6. Oestergaard, Simota, Gjedde, Holder 7. Barker, Simota, Morris, Boxall 8. Bech, Kurtz, Gjedde, Bates 9. Holder, Oestergaard, Perks, Ayres (w) 10. Kurtz, Boxall, Gjedde, Perks 11. Holder, Morris, Simota, Bates 12. Oestergaard, Barker, Ayres, Bech (w) Półfinały: 13. Barker, Boxall, Simota, Gjedde 14. Bech, Holder, Morris, Perks Finał 15. Barker, Kurtz, Oestergaard, Bech (w)