Szombierski był szybki na treningach. Jest zmotywowany

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Rafał Szombierski
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Rafał Szombierski
zdjęcie autora artykułu

Rafał Szombierski wystąpi w czwartkowym meczu PGE Ekstraligi pomiędzy ROW Rybnik a Betardem Spartą Wrocław. - Liczę, że będzie tak dobrze, jak wyglądało to na treningu - mówi zawodnik.

Doświadczony żużlowiec nie miał w tym sezonie okazji do startu w meczu PGE Ekstraligi. Rafał Szombierski pozostawał jednak cierpliwy i w końcu doczeka się swojej szansy. Ma on wystąpić w zaległym meczu ROW-u Rybnik z Betardem Spartą Wrocław.

- Trenowałem i przygotowywałem się do tego spotkania, bo wiedziałem, że mogę dostać swoją szansę. Mogę zadeklarować, że postaram się wypaść jak najlepiej - zadeklarował "Szumina" w rozmowie z naszym portalem.

Były zawodnik częstochowskiego Włókniarza ma zająć miejsce Andreasa Jonssona, który odczuwa nadal skutki upadku, jakiego doznał w minioną niedzielę na torze w Gorzowie. Szombierski liczy na to, że uda mu się zaprezentować z dobrej strony i zdobyć ligowe punkty.

- Na treningach silniki spisywały się bez zarzutów i było dobrze. Liczę, że tak samo będzie wyglądało to w meczu ligowym - dodał zawodnik.

ZOBACZ WIDEO Anita Włodarczyk: Zrobiłam swoje, czekamy na piątek (źródło: TVP)

{"id":"","title":""}

Źródło artykułu: