WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Nie żyje Damian Gapiński

W sobotę rano do naszej redakcji dotarła bardzo smutna informacja. Zmarł nasz kolega Damian Gapiński, dziennikarz, publicysta, jeden z głównych twórców portalu SportoweFakty, przez wiele lat jego redaktor naczelny. Miał 36 lat.
 Redakcja
Redakcja
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Damian Gapiński

Damian Gapiński był jednym z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy w środowisku żużlowym. Jego felietony, analizy i wywiady regularnie pojawiały się na łamach naszego serwisu. Nie było tygodnia, w którym nie komentował żużlowej rzeczywistości. Żył żużlem i kochał ten sport. Jego drugą miłością była siatkówka - był Członkiem Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Przewodniczącym Wydziału Marketingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Prezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej.

Bez Damiana na pewno nie udałoby się stworzyć portalu SportoweFakty, który z czasem stał się jednym z wiodących mediów o tematyce sportowej w naszym kraju. Był liderem naszego zespołu, potrafił inspirować do działania i nie bał się realizować najtrudniejszych celów. Jego upór, konsekwencja i bezkompromisowość przyczyniły się do powstania jednego z najbardziej opiniotwórczych serwisów w Polsce.

Straciliśmy jednak znacznie więcej niż znakomitego dziennikarza. Dla wielu z nas Damian był autorytetem, kolegą, przyjacielem. Nie potrafimy uwierzyć, że nie ma go już z nami. Wiemy, że od tej pory w naszej redakcji nic nie będzie już takie jak dotychczas. Łączymy się w bólu z pogrążoną w smutku rodziną. Bliskim Damiana składamy wyrazy współczucia. Damianie, nigdy o Tobie nie zapomnimy! Zawsze będziesz częścią naszej redakcji. Spoczywaj w pokoju!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (171):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Janusz Nossek 1
  jak achim to tylko brudny czyli Brudziński
  Sellex Pisałem post do kolegi Roberta....oczywiste że Achim:)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Lubelski Motor 0
  Bardzo często się z nim nie zgadzałem ale na koniec w wiekszości tematów miał racje ,mial zadatki na dobrego dziennikarza o żuzlu wiedział sporo .36-lat co to za wiek ,SPOCZYWAJ W POKOJU PANIE DAMIANIE
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Pewni na beton 4
  :}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}} No!:}
  Sellex Pisałem post do kolegi Roberta....oczywiste że Achim:)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (168)
Pokaż więcej komentarzy (171)
Pokaż więcej komentarzy (171)
Pokaż więcej komentarzy (171)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×