WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Obsada sędziowska meczów 16. kolejki Nice PLŻ

Na niedzielę zaplanowano zorganizowanie meczów 16. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o obsadzie sędziowskiej tych spotkań.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala

KOMUNIKAT NR 90/2016
Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Podajemy terminy zaległych meczów DM I Ligi 15. Rundy (ustalenia klubów):

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
odbędzie się w dniu: 3 września 2016 (sobota) o godz. 15.30
Sędzia: Piotr Lis
komisarz toru:
Aleksander Janas

Kolejarz Opole - KŻ Orzeł Łódź
odbędzie się w dniu 2 września 2016 (piątek) o godz. 17.00
Sędzia: Piotr Nowak
komisarz toru:
Krzysztof Okupski

2. Podajemy obsady sędziów:

DM I Ligi
16 runda - 27 sierpnia 2016 r. (sobota)
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - POLONIA PIŁA godz. 16.15
sędzia: Ryszard Bryła
komisarz toru:
Grzegorz Janiczak + Jacek Woźniak

16 runda - 28 sierpnia 2016 r. (niedziela)

POLONIA BYDGOSZCZ - SC Lokomotiv Daugavpils godz. 16.00
sędzia: Grzegorz Sokołowski
komisarz toru:
Aleksander Janas

KŻ "Orzeł" Łódź - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa tv godz. 13.45
sędzia: Marek Wojaczek + stażysta: Rafał Paprocki
komisarz toru:
Robert Sawina

KSM Krosno - Stal BETAD Leasing Rzeszów godz. 16.15
sędzia: Paweł Słupski
komisarz toru:
Michał Wojaczek

HOLISTIC-POLSKA Rawicz - Speedway Wanda Instal Kraków godz. 15.15
sędzia: Piotr Nowak + stażysta: Bartosz Matyśkiewicz
komisarz toru:
Włodzimierz
Kowalski

28 sierpnia 2016 (niedziela)
PPPK 80-125cc 7 runda (finał) godz.11.00 Rybnik
sędzia: Maciej Spychała
delegat PZM:
Piotr Trąbski

2 września 2016 (piątek)

Mecz Reprezentacji Polski Polska - Dania Lublin godz. 20.15
sędzia: Piotr Lis
komisarz toru: Zbigniew Kuśnierski

3 września 2016 (sobota)
64. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Ostrów Wlkp. godz. 19.15
sędzia: Grzegorz Sokołowski

3. Podajemy listę Przewodniczących Jury w sezonie 2016:

Drużynowe Mistrzostwa Polski (Ekstraliga)
Dariusz Cieślak
Andrzej Polkowski
Zenon Plech
Łukasz Szmit

Drużynowe Mistrzostwa I Ligi ( Polska Liga Żużlowa)
Stanisław Bazela
Ireneusz Igielski
Zbigniew Fiałkowski

ZOBACZ WIDEO Fatalne warunki treningowe Anity Włodarczyk (źródło TVP)



Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
PZM

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • lewar 0
    wojaczka powinni z jakiegoś stadionu wreszcie wywieść na taczce, jaki by mecz nie sedziował daje ciała swoimi decyzjami i na dodatek miał ucznia??coś nie tak,
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • dendryk 0
    Widocznie Witek podpadł Demskiemu , a ten podesłał "świnię" . Oby o wyniku nie zadecydowały decyzje z budki sędziowskiej . Niech wygra lepszy w sportowej walce !
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • maks pierwszy 0
    Jaki knot to łajno które powinno być usunięte z toj toja bo jest zagrozeniem dla zuzla swiatowego
    jacofan Ale knota dali do łodzi ten wogóle powinnien przestać być sędzią dawno :-((((( Pamiętam jakie decyzje dawał i karal polaków w meczach i GP.....Masakra wszystko tu sie może zdarzyć szczególnie na starcie ....... Jestem pelen obaw!!!!!!
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×