Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Cegielski na prezentacji Caelum Stali Gorzów

Honorowym gościem piątkowej prezentacji Caelum Stali będzie Krzysztof Cegielski. "Cegła" z radością przyjął zaproszenie i specjalnie z Krakowa, gdzie obecnie mieszka, przyjedzie by spotkać się z kibicami oraz podzieli spostrzeżeniami przed zbliżającym się sezonem 2009.
 Redakcja
Redakcja

Wicemistrz świata juniorów z 2000 roku (finał na torze w Gorzowie) jest obecnie jednym z najlepszych fachowców pośród żużlowych komentatorów. Od ubiegłego roku Cegielski należy do grupy ekspertów stacji TVP Sport, prowadzącej transmisje z meczów CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi.

- Cieszę się, że Krzysiek przyjedzie do Gorzowa. Rozmawialiśmy telefonicznie i pomimo wielu zajęć, zdecydował się na przyjazd w swoje rodzinne strony. Fachowe spojrzenie na realia sportu żużlowego są niewątpliwą zaletą Krzysztofa. Jest on w tej chwili największym autorytetem z bardzo prostego powodu. Startował przed kilkoma laty w turniejach Grand Prix, ma doskonały kontakt z zawodnikami, zna żużel z teorii, ale przede wszystkim praktyki, a ponadto przeszedł niewyobrażalnie trudną drogę dochodząc do równowagi po makabrycznym upadku, który przerwał jego sportową karierę. Myślę, że obecność Cegielskiego w piątkowy wieczór jest ciekawą propozycją dla naszych kibiców, których kilka lat temu "Cegła" cieszył swoją jazdą przy Śląskiej - powiedział Jacek Dreczka, rzecznik Stali Gorzów:

Podczas trwania imprezy będzie możliwość zakupu karnetów na wkrótce rozpoczynający się sezon. Przypomnijmy, że prezentacja Caelum Stali Gorzów 2009 już w najbliższy piątek o godz. 18:00 w hali ZSTiO przy ul. Czereśniowej. Wstęp na imprezę od godz. 17:30.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (12):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×