Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Już 20 tys. sprzedanych biletów na warszawską Grand Prix!

W środę 7 grudnia na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa dotycząca turnieju Warsaw FIM SGP of Poland, zaplanowanego na 13 maja. Po jej zakończeniu uruchomiono sprzedaż wejściówek, których systematycznie ubywa.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Materiały prasowe

Sprzedano już 20 tys. biletów na 2017 Warsaw FIM SGP of Poland! To znakomity wynik. Wielu kibiców chce zobaczyć na żywo pięciu Polaków, którzy wystartują na PGE Narodowym ze sporymi ambicjami walki o medale IMŚ. Obiekt - tak poinformowano na konferencji - stał się nie tylko "reprezentacyjnym domem" dla kadry Adama Nawałki, ale również żużlowcy tak go teraz nazywają, bo czują się tam jak u siebie.

Bilety na majowy turniej PZM Warsaw FIM SGP of Poland można kupować w starej cenie, już od 49 zł na kupbilet.pl tylko do 31 grudnia 2016 roku. Nie warto czekać na ostatnią chwilę, lepiej kupić tańsze wejściówki i zapewnić sobie już dziś niezapomniane żużlowe emocje!

Kup bilet na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! ->

- Zawsze kiedy tu przyjeżdżam, odczuwam ciarki biegnące po plecach. To wspaniały obiekt i nie mogę się doczekać kolejnych zawodów - mówił na PGE Narodowym Piotr Pawlicki. Wtórowali mu Bartosz Zmarzlik z Maciejem Janowskim. Znakomicie bawiliśmy się na Zimowym Narodowym, gdzie zostaliśmy zaproszeni po konferencji prasowej, wszystkim polecamy ten stadion teraz, a już dziś zapraszamy na PGE Narodowy również w maju, gdy będzie on areną zmagań w PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - powiedział Maciej Janowski.

Oprócz wymienionej trójki żużlowców, w zawodach wystartuje jeszcze Patryk Dudek, a także kolejny Polak z dziką kartą i nie jest wykluczone, że będzie nim Jarosław Hampel. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w kwietniu.

CENY BILETÓW do 31.12.2016:

KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV 79 PLN
KAT. V 79 PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 850 PLN
VIP GOLD 950 PLN 

CENY BILETÓW 1.01.2017 - 13.05.2017:

KAT. I 59 PLN
KAT. II 69 PLN
KAT. III 79 PLN
KAT. IV 89 PLN
KAT. V 89 PLN
KAT. VI 99 PLN
KAT. VII 109 PLN
VIP SILVER 850 PLN
VIP GOLD 950 PLN

ZOBACZ WIDEO Pojedziemy na biało-czerwono tylko w polskich rundach

Kto Twoim zdaniem będzie najlepszy z Polaków w cyklu SGP 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (22):

Zobacz więcej komentarzy (9)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×