Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Ekantor.pl Falubaz oficjalnie zaprezentowany. Takich urodzin jeszcze nie było!

W piątek odbyła się prezentacja Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra, połączona z imprezą urodzinową Andrzeja Huszczy. Kibice, którzy zjawili się w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego, nie mogli narzekać na brak atrakcji.
Dawid Borek
Dawid Borek
Materiały prasowe / falubaz.com / Andrzej Huszcza

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Fani zebrani w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze bardzo gorąco przywitali Andrzeja Huszczę. Na trybunach pojawiła się flaga z podobizną 60-latka, na innej z kolei widniał tekst "Jesteś naszą legendą". Przy wejściu legendy Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra, do sali zgromadzona licznie publiczność nagrodziła go głośnymi brawami.

Podczas imprezy zostały zaprezentowane wszystkie zespoły, które związane są z zielonogórskim klubem żużlowym. Kibicom pokazali się między innymi piłkarze z różnych roczników, UKP Zielona Góra, żużlowcy-amatorzy czy rugbyści. Następnie na scenie zagościli w końcu żużlowcy Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Nie zabrakło także kolegów Huszczy z toru - w imprezie wzięli udział Roman Jankowski, Wojciech Żabiałowicz, Paweł Protasiewicz czy Marek Kępa.

Główny bohater piątkowego wydarzenia, między poszczególnymi częściami imprezy, odpowiadał na bardzo ciekawe pytania. Przypomniał on między innymi historię słynnej chusty w białe grochy, zdradził kulisy poznania swojej żony czy wrócił pamięcią do 22 lipca 1982 roku, kiedy to świętował podwójny sukces: narodziny córki oraz zdobycie tytułu IMP.

Przedstawiciele różnych dyscyplin, a także miasta, tytularnego sponsora i żużlowego klubu, przekazali na ręce Andrzeja Huszczy prezenty z okazji jego 60. urodzin. Na koniec, kibice zaśpiewali legendzie Falubazu głośne "100 lat".

Czy podobała Ci się tegoroczna prezentacja Ekantor.pl Falubazu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (3):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×