KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Pilanie planują pierwsze treningi i szukają sponsora tytularnego

Mimo że w Pile od kilku dni panuje iście wiosenna pogoda, to na pierwsze treningi zawodnicy i kibice będą musieli jeszcze trochę poczekać.
Robert Szłapak
Robert Szłapak
Tomasz Soter WP SportoweFakty / Jakub Barański / Tomasz Soter

Obecnie na pilskim torze trwają prace nad wprowadzeniem wszystkich regulaminowo narzuconych zmian. Trzeba wykonać m.in. amortyzowane bandy drewniane na wyjściach z łuków, a także zamontować w nowy sposób bandy dmuchane. To oczywiście tylko dwa z wielu elementów modernizacji toru. - Nad całością prac torowych czuwa wiceprezes Tomasz Żentkowski i przygotowuje nawierzchnię do pierwszych treningów. Do końca tygodnia chcemy uporać się z bandami drewnianymi, a grupa Ultras Polonia Piła już rozpoczęła montowanie band dmuchanych. Naszym celem jest wyjechać na tor 20-22 marca i robimy wszystko w tym kierunku - powiedział nam prezes Polonii, Tomasz Soter.

Po pierwszych treningach pilanie planują rozegrać towarzyski dwumecz z Ostrovią. - Plan sparingowy póki co nie ulega zmianie i 24. marca jedziemy sparing w ostrowie, a 26. marca rewanż na naszym torze. Warunkiem przystąpienia do sparingu jest jednak odbycie przez zawodników kilku treningów - zastrzega sternik pilskiego klubu.

Ponadto obecnie trwa kluczowy etap organizacyjny przed rozpoczęciem nowego sezonu, a jedną z ambicji Sotera jest znalezienia sponsora tytularnego. - W klubie cały czas praca wre. Jesteśmy na etapie składania pism dotyczących organizacji imprez masowych oraz w trakcie rozmów ze sponsorami. Cały czas szukamy sponsora tytularnego, którego nazwa poprzedziła by człon "Polonia". Myślę, że zbudowaliśmy na tyle silną markę, że przyszedł na to czas, a kwota pozostaje do indywidualnego uzgodnienia. Z dotychczasowymi sponsorami rozmawialiśmy i pozostały nam do odwiedzenia trzy firmy. Nie wszystkie umowy są jeszcze podpisane, ale mamy nadzieję, że szybko się wszystko wyjaśni. Co ważne są też nowi sponsorzy, jednak na konkrety przyjdzie czas po podpisaniu umów.

ZOBACZ WIDEO Falubaz musi spełnić jeden warunek. Wszystko w rękach Hampela

Czy Polonia Piła ma na tyle silną markę by znaleźć sponsora tytularnego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (12)
 • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
  Przygotowania wszędzie trwają całą parą .Dobrze było by aby też Piła miała sponsora tytularnego oraz strategicznego.
  • Bezwzględny Zgłoś komentarz
   Piła kiedyś zastosowała ciekawy manewr polegający na tym, że nazwa sponsora tytularnego nie była na początku, tylko w środku, tj. Polonia Philips Piła. Nie kojarzę innego takiego
   Czytaj całość
   przypadku, ale zastrzegam, że mam kiepską pamięć. Może warto by sięgnąć po jakiegoś innego producenta żarówek? .... nie no żartuję przecież. Nie obrażajcie się :)
   • recreativo Zgłoś komentarz
    Stokłosa nie chce być tytularnym?
    • groniu Zgłoś komentarz
     20-22 marca, znając życie spadnie deszcz, coś długo trwa modernizacja band. Powinni to wcześniej zrobić, teraz jest idealna pogoda na treningi
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×
     Sport na ×