WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Miss Startu PGE Ekstraligi 2017. Rozpoczynają się eliminacje

Trwają eliminacje MISS STARTU PGE Ekstraligi 2017. To już trzecia edycja popularnego konkursu, w którym wybierane są najpiękniejsze podprowadzające najlepszej żużlowej ligi świata. Każdy z klubów PGE Ekstraligi zgłosił do niego pięć uczestniczek.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Ogłoszenie wyników MISS STARTU PGE Ekstraligi 2017 nastąpi do 14 sierpnia. Dwa lata temu w konkursie triumfowała reprezentantka Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra, Olivia Brówka. Przed rokiem najlepsza była Jagoda Gaca z ROW-u Rybnik.

Tegoroczna edycja zawiera jedno novum. Do konkursu uczestniczki były zgłaszana bezpośrednio przez kluby PGE Ekstraligi. Zasada nominacji była prosta: pięć kandydatek z każdego klubu PGE Ekstraligi 2017, a w tym cztery pełniące rolę podprowadzających i jedną prezentująca tablicę z numeracją biegu podczas meczów. Kliknij i przejdź do strony z głosowaniem!

- Konkurs rozwija się z każdym rokiem. Zainteresowanie przekracza nasze najśmielsze oczekiwania, a w tym roku przygotowaliśmy dla triumfatorki specjalne niespodzianki. Warto zostać MISS STARTU PGE Ekstraligi również z tego powodu, że wiąże się to z obecnością podczas Gali PGE Ekstraligi, która podsumowuje sezon - wyjaśnia Przemysław Szymkowiak, menedżer ds. PR PGE Ekstraligi.

Do finału konkursu zakwalifikuje się osiem uczestniczek, po jednej z każdego klubu PGE Ekstraligi, na które oddano największą liczbę głosów w eliminacjach. Z jednego adresu IP można w ciągu doby oddać jeden głos. Głosowanie odbywa się poprzez kliknięcie imienia i nazwiska podprowadzającej na stronie speedwayekstraliga.pl. Szczegółowy regulamin.

Terminarz konkursu:
- od 16.06.2017 (od godz. 18:00) do 26.06.2017 (do godz. 18:00) ELIMINACJE
- od 28.07.2017 (od godz. 18:00) do 07.08.2017 (do godz. 18:00) FINAŁ

Regulamin konkursu

ZOBACZ WIDEO Żużel był już na World Games

Czy masz swoją faworytkę w wyborach Miss Startu PGE Ekstraligi 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • toruniak30 0
    Jagoda z Rybnika i koniec imprezy....
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • KibicKSSG 0
    Moim zdaniem,podprowadzające falubazu mają największe szanse na wygraną
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)