Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Miss Startu PGE Ekstraligi 2017. Rozpoczynają się eliminacje

Trwają eliminacje MISS STARTU PGE Ekstraligi 2017. To już trzecia edycja popularnego konkursu, w którym wybierane są najpiękniejsze podprowadzające najlepszej żużlowej ligi świata. Każdy z klubów PGE Ekstraligi zgłosił do niego pięć uczestniczek.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Ogłoszenie wyników MISS STARTU PGE Ekstraligi 2017 nastąpi do 14 sierpnia. Dwa lata temu w konkursie triumfowała reprezentantka Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra, Olivia Brówka. Przed rokiem najlepsza była Jagoda Gaca z ROW-u Rybnik.

Tegoroczna edycja zawiera jedno novum. Do konkursu uczestniczki były zgłaszana bezpośrednio przez kluby PGE Ekstraligi. Zasada nominacji była prosta: pięć kandydatek z każdego klubu PGE Ekstraligi 2017, a w tym cztery pełniące rolę podprowadzających i jedną prezentująca tablicę z numeracją biegu podczas meczów. Kliknij i przejdź do strony z głosowaniem!

- Konkurs rozwija się z każdym rokiem. Zainteresowanie przekracza nasze najśmielsze oczekiwania, a w tym roku przygotowaliśmy dla triumfatorki specjalne niespodzianki. Warto zostać MISS STARTU PGE Ekstraligi również z tego powodu, że wiąże się to z obecnością podczas Gali PGE Ekstraligi, która podsumowuje sezon - wyjaśnia Przemysław Szymkowiak, menedżer ds. PR PGE Ekstraligi.

Do finału konkursu zakwalifikuje się osiem uczestniczek, po jednej z każdego klubu PGE Ekstraligi, na które oddano największą liczbę głosów w eliminacjach. Z jednego adresu IP można w ciągu doby oddać jeden głos. Głosowanie odbywa się poprzez kliknięcie imienia i nazwiska podprowadzającej na stronie speedwayekstraliga.pl. Szczegółowy regulamin.

Terminarz konkursu:
- od 16.06.2017 (od godz. 18:00) do 26.06.2017 (do godz. 18:00) ELIMINACJE
- od 28.07.2017 (od godz. 18:00) do 07.08.2017 (do godz. 18:00) FINAŁ

Regulamin konkursu

ZOBACZ WIDEO Żużel był już na World Games

Czy masz swoją faworytkę w wyborach Miss Startu PGE Ekstraligi 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×