WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Trwa głosowanie przed Galą PGE Ekstraligi

Już ponad 60 tys. głosów oddali kibice w związku z wyborem najlepszych zawodników i trenerów PGE Ekstraligi w sezonie 2017. 9 października laureaci odbiorą swoje nagrody na Gali organizowanej w Warszawie.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Szczakiele - takie nagrody otrzymywali laureaci ubiegłorocznej Gali.

Głosowanie trwa do 25 września, do godziny 12:00 na speedwayekstraliga.pl i cieszy się dużym zainteresowaniem. Dziennie na swoich faworytów, a przypomnijmy, że nominowanych wytypowała Kapituła Gali PGE Ekstraligi, głosować można tylko raz. W pięciu kategoriach decyzje związane z wyborem najlepszych zawodników i trenerów podejmą kibice, a ponadto w Warszawie uhonorowana zostanie także Najlepsza Drużyna Sezonu 2017 (tradycyjnie zostanie nią mistrz Polski) oraz Najlepszy Wyścig Sezonu, który wybierze Kapituła. Zostanie również przyznana nagroda specjalna -"Złoty Szczakiel".

- Gala odbędzie się tym razem w ATM Studio i już od lipca trwają wspólne przygotowania Ekstraligi oraz nc+ do jej zorganizowania - wyjaśnia Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi. - To wydarzenie, które na stałe wpisało się do żużlowego kalendarza i już teraz zapraszamy kibiców do oglądania transmisji telewizyjnej z Gali w nSport+. Przygotowaliśmy dla kibiców niespodziankę, gdyż mogą dołączyć do żużlowców i osobiście uczestniczyć w Gali. Podwójne zaproszenie na Galę można wygrać w konkursie wiedzowym, o którym informujemy w social mediach PGE Ekstraligi.

Warszawskie podsumowanie sezonu 2017 w PGE Ekstralidze będzie także okazją do wręczenia nagród w konkursie Miss Startu 2017, a warto również wiedzieć, że Galę zaszczycą swoją obecnością laureatki konkursu, czyli: Jagoda Urban (I miejsce, Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra), Dagmara Krause (II miejsce, Get Well Toruń) i Jagoda Szymczak (III miejsce, CASH BROKER Stal Gorzów).

Tradycyjnie Gala PGE Ekstraligi będzie okazją do spotkania środowiska żużlowego. Będzie na niej również wielu zaproszonych gości, a wśród nich osiemnastu kibicowskich ambasadorów PGE Ekstraligi.

Wspólnie z PGE Ekstraligą przygotowaliśmy zabawę dla kibiców. Wygrać można w niej dwa komplety koszulek i czapeczek #SmakŻużla PGE Ekstraligi. Wystarczy w terminie od 15.09.2017 (g. 15:00) do 18.09.2017 (g. 12:00) odwiedzić facebookowe profile facebook.com/speedwayekstraliga lub facebook.com/Zuzel.SportoweFakty i wykonać zamieszczone tam zadanie.

ZOBACZ WIDEO Upadek Drabika i piękne zwycięstwo Smektały. Zobacz skrót 2. finału IMŚJ w Guestrow [ZDJĘCIA ELEVEN EXTRA]

Czy zamierzasz obejrzeć w telewizji Galę PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (3):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • sympatyk żu-żla 0
  Może gala być ciekawa.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • yes 0
  Niespodzianką jest ten Łaguta, po którym nie spodziewałem się dopingowej wpadki.
  Dobrze, że w skład kapituły nie włączono (niemającego czasu) Cieślaka.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • bobryt 0
  Tam pomyłka jest. Przy nazwisku Ostefański napisane jest dziennikarz.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×