Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Zdzisław Tymczyszyn: W Falubazie jest potencjał. Atmosfera szansą na dobry rezultat

W piątek Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra ogłosił skład na przyszłoroczny sezon. - W zespole jest potencjał. Atmosfera szansą na dobry rezultat - przyznał Zdzisław Tymczyszyn.
Dawid Borek
Dawid Borek
Michael Jepsen Jensen, Grzegorz Zengota, Kacper Gomólski - nowi w Falubazie WP SportoweFakty / falubaz.com / Michael Jepsen Jensen, Grzegorz Zengota, Kacper Gomólski - nowi w Falubazie.

Po tegorocznym sezonie z Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra odeszła dwójka czołowych zawodników: Jason Doyle i Jarosław Hampel, a także Andriej Karpow. W ich miejsce zielonogórzanie zakontraktowali Grzegorza Zengotę, Kacpra Gomólskiego i Michaela Jepsena Jensena.

- Życie biegnie dalej. Zbudowaliśmy nową drużynę. Pojedziemy na obóz, będziemy tworzyć atmosferę, by w sezonie nie liczyła się jazda poszczególnych zawodników, tylko całego zespołu. Mam nadzieję, że w tym jest nasza szansa na dobry rezultat w przyszłym sezonie - przyznał w rozmowie z TVP3 Gorzów Wielkopolski Zdzisław Tymczyszyn.

Na papierze Ekantor.pl Falubaz dysponuje mniejszą siłą rażenia niż przed tegorocznym sezonem. Brak presji może być jednak atutem zespołu z Winnego Grodu. - Uważam, że mamy fajną drużynę na przyszły sezon. Teraz nie ma sensu, by dyskutować, o które miejsce będziemy walczyć, bo to zweryfikuje życie. Sądzę, że mamy potencjał. W zespole są młodzi zawodnicy, którzy mogą w 2018 roku pokazać wiele fajnych rzeczy - dodał prezes zielonogórskiego klubu.

Oprócz Grzegorza Zengoty, Kacpra Gomólskiego i Michaela Jepsena Jensena, drużynę Ekantor.pl Falubazu w przyszłym sezonie będą reprezentowali także Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz, Jacob Thorssell, a także juniorzy z Aleksem Zgardzińskim, Sebastianem Niedźwiedziem i Mateuszem Tonderem na czele.

ZOBACZ WIDEO Organizacja meczu w PGE Ekstralidze

Który z nowych zawodników Falubazu w przyszłym sezonie wykręci najwyższą średnią biegową w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
TVP3 Gorzów Wielkopolski

Komentarze (6):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×