Zła passa trwa nadal. Dwa środowe mecze na Wyspach również przełożone

Już w poniedziałek podjęto decyzję o odwołaniu dwóch kolejnych spotkań na Wyspach Brytyjskich z powodu złego stanu pogody. W środę na tor nie wyjadą drużyny z Somerset, Rye House, King's Lynn i Leicester.

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Pogoda torpeduje ściganie WP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Pogoda torpeduje ściganie
Na najbliższą środę planowane były potyczki w Premiership i Premiership Knock Out Cup. W lidze zmierzyć się miały Somerset Rebels z Rye House Rockets (Krzysztof Kasprzak) a w pucharze King's Lynn Stars z Leicester Lions (Krystian Pieszczek). Oba mecze zostały przełożone na późniejszy termin. Na ten moment znana jest data drugiej z par. Gwiazdy i Lwy spotkają się w ćwierćfinale PKOC w środę 16 maja.

Deszcz, który torpeduje żużlowe ściganie w Wielkiej Brytanii, określono mianem "wielkanocnego potopu". Nieprzejezdne są m.in. drogi w kierunku stadionu w Highbridge w hrabstwie Somerset. Tory nie nadają się do jazdy, stąd szybkie decyzje o przekładaniu meczów. Dodajmy, że od czwartku nie odbyło się żadne z zaplanowanych spotkań. Tylko w poniedziałek przełożono ich aż pięć, w tym te z udziałem Polaków (wspomnianych Kasprzaka i Pieszczka oraz Tobiasza Musielaka ze Swindon Robins).

Na ten moment na środę planowana jest konfrontacja ligowa na Wimborne Road, gdzie miejscowe Poole Pirates ma podjąć Wolverhampton Wolves. Jeśli dojdzie ona do skutku, będzie to długo wyczekiwana inauguracja Premiership.

ZOBACZ WIDEO Kim Jason Doyle będzie za 20 lat? Prawdopodobnie najgrubszym facetem jakiego widzieliście


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy, jeśli środowy mecz w Poole dojdzie do skutku, będziesz śledził jego przebieg?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×