KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wybrzeże - Polonia: Michelsen sprawił sobie urodzinowy prezent na szóstkę (noty)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk rozgromiło Euro Finannce Polonię Piła 63:27. Dla zespołu gospodarzy komplet punktów zdobył Mikkel Michelsen, który w dniu meczu obchodził swoje 24. urodziny.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Mikkel Michelsen WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Na zdjęciu: Mikkel Michelsen

Noty dla zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk:

Mikkel Bech 4. Tego dnia Mikkel Bech zrobił swoje, jednak kapitan Zdunek Wybrzeża Gdańsk nie może tego spotkania zaliczyć do szczególnie udanych. W starciu z osłabioną Euro Finannce Polonią przegrał po razie z każdym z seniorów rywali. Łącznie przywiózł 8 punktów.

Michał Szczepaniak 5. Na taki występ Michał Szczepaniak czekał długo. W niedzielę zaliczył komplet bonusów - w każdym swoim biegu przyjeżdżał tuż za kolegą z zespołu. Tylko dwukrotnie przegrywał z rywalami. Gdy do końca utrzyma taką formę, ten sezon nie musi być dla niego stracony.

Oskar Fajfer 5-. Podobny występ do Szczepaniaka, jednak kibiców przyzwyczaił do jeszcze wyższej formy. Dwa razy przyjeżdżał na 5:1, jednak dwukrotnie przegrywał z najlepszym w pilskim zespole Tomasem H. Jonassonem.

Anders Thomsen 5. Duńczyk był tego dnia niemal niepokonany, jednak jego atutem było to, że tylko raz jechał przeciwko Jonassonowi. Resztę zawodników pokonał i ostatecznie przywiózł 12 punktów i 2 bonusy.

Mikkel Michelsen 6. Trudno mieć jakiekolwiek zarzuty w stosunku do Duńczyka, który obchodził w niedzielę swoje 24. urodziny. Pięć razy wyszedł spod taśmy i tyle go widzieli rywale. Perfekcyjny mecz Duńczyka.

Dominik Kossakowski 5. Bardzo dobry mecz gdańskiego juniora, który w tym sezonie nie przyzwyczaił do tak świetnej jazdy kibiców. Jego dorobek mógł być jeszcze lepszy, gdyż w swoim trzecim starcie prowadził z Jonassonem. Ten jednak go minął na dystansie.

Karol Żupiński 4+. W rywalizacji z juniorami, 16-latek był perfekcyjny. Miał jednak pecha, bo na jego wyścig pilanie zastosowali jedyną rezerwę taktyczną. W biegach, w których wygrywał, robił to w imponujący sposób.

Noty dla zawodników Euro Finannce Polonii Piła:

Tomas H. Jonasson 5. Gdańscy kibice mogą podziękować Jonassonowi, gdyż gdyby nie on, niedzielne spotkanie straciłoby bardzo dużo. Jako jedyny potrafił skutecznie walczyć z seniorami rywala. Szkoda, że zaprezentował się na torze tylko cztery razy.

Paweł Staniszewski 1+. Mały plus dla Staniszewskiego za to, że trzymał się w kontakcie z rywalami w swoich wyścigach. Nie zdołał jednak powalczyć skutecznie o punkty.

Tomasz Gapiński 3-. Gapińskiemu wyszedł tylko jeden bieg. W pozostałych przyjeżdżał za rywalami, rzadko nawiązując z nimi kontakt. Po meczu kierownik pilskiego zespołu zdradził, że żużlowca zmogła choroba.

Patryk Fajfer 1. Po niezłym meczu w Łodzi, tym razem młodszy z braci Fajferów pojechał bardzo słabo. Wyjechał na tor cztery razy, za każdym razem dojeżdżał do mety ostatni.

Adrian Cyfer 3. Drugi z najlepiej jadących pilskich zawodników po Jonassonie. Trzy razy potrafił urywać punkty gdańszczanom, którzy mieli z nim sporo problemów. To wszystko było jednak za mało, by pilanie mogli nawiązać walkę z wymagającym rywalem.

Piotr Gryszpiński 1. Podobnie jak pozostali pilscy juniorzy, nie był godnym rywalem dla gdańszczan. Ani razu nie nawiązał z nimi walki.

Oskar Rowecki 1. Jego sukcesem może być to, że cztery razy dojeżdżał do mety. Rowecki przyjeżdżał za każdym razem mniej więcej prostą nie tylko za rywalami, ale i za kolegami z zespołu. Przed nim jeszcze dużo pracy.

SKALA OCEN
6 - fenomenalnie
5 - bardzo dobrze
4 - dobrze
3 - przeciętnie
2 - słabo
1 – kompromitacja

ZOBACZ WIDEO Do czego służy zawodnikom lewa i prawa noga?


Szukamy współpracowników! Dołącz do redakcji żużlowej WP SportoweFakty! ->
Czy Mikkel Michelsen jest obecnie najlepszym zawodnikiem Nice 1.LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×