WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Hancock najlepszy w Gnieźnie

Greg Hancock wygrał drugą edycję rozegranego w Gnieźnie Turnieju O Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski. Amerykanin w finale pokonał Adriana Miedzińskiego, Rune Holtę i Sebastiana Ułamka.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Wyniki:
1. Greg Hancock (Włókniarz Częstochowa) - 12+3 (0,3,3,3,3)
2. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - 11+2 (2,3,t,3,3)
3. Rune Holta (Caelum Stal Gorzów) - 12+1 (3,1,3,3,2)
3. Sebastian Ułamek (Unia Tarnów) - 12+0 (3,3,2,1,3)
5. Adrian Gomólski (KM Ostrów) - 9 (3,0,1,3,2)
6. Rafał Dobrucki (Falubaz Zielona Góra) - 8 (1,1,3,1,2)
7. Adam Skórnicki (Lotos Wybrzeże Gdańsk) - 8 (2,1,2,2,1)
8. Krzysztof Słaboń (Start Gniezno) - 7 (2,3,0,2,0)
9. Damian Baliński (Unia Leszno) - 6 (1,2,w/su,0,3)
10. Emil Sajfutdinow (Rosja, Polonia Bydgoszcz) - 6 (1,2,3,-,-)
11. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) - 6 (3,1,1,0,1)
12. Peter Ljung (Start Gniezno) - 6 (0,2,1,2,1)
13. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń) - 5 (0,2,2,0,1)
14. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław) - 5 (0,0,1,2,2)
15. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) - 4 (1,0,2,1,d2)
16. Rafał Okoniewski (Caelum Stal Gorzów) - 3 (2,0,0,1,0)
17. Kacper Gomólski (Start Gniezno) - 0 (0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Ułamek, Okoniewski, Dobrucki, Hancock
2. Holta, Słaboń, Gollob, Jaguś
3. A.Gomólski, Miedziński, Baliński, Jędrzejak
4. Jabłoński, Skórnicki, Sajfutdinow, Ljung
5. Miedziński, Ljung, Dobrucki, Gollob
6. Słaboń, Baliński, Jabłoński, Okoniewski
7. Hancock, Sajfutdinow, Holta, A.Gomólski
8. Ułamek, Jaguś, Skórnicki, Jędrzejak
9. Dobrucki, Skórnicki, A.Gomólski, Słaboń
10. Sajfutdinow, Gollob, Jędrzejak, Okoniewski
11. Hancock, Jaguś, Jabłoński, K.Gomólski, Miedziński (t)
12. Holta, Ułamek, Ljung, Baliński (w/su)
13. Holta, Jędrzejak, Dobrucki, Jabłoński
14. A.Gomólski, Ljung, Okoniewski, Jaguś
15. Hancock, Skórnicki, Gollob, Baliński
16. Miedziński, Słaboń, Ułamek, K.Gomólski
17. Baliński, Dobrucki, Jaguś, K.Gomólski
18. Miedziński, Holta, Skórnicki, Okoniewski
19. Hancock, Jędrzejak, Ljung, Słaboń
20. Ułamek, A.Gomólski, Jabłoński, Gollob (d2)
Finał: Hancock, Miedziński, Holta, Ułamek

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Inf. własna

Komentarze (100):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • do ckm 0
    zacznijmy od tego ze gdyby miał jezdzic za grosze to by wcale nie przyjechał,przykład Golloba w zeszłym roku na tym turnieju,przyjechał dopiero teraz kiedy budzet wzrósł dwukrotnie
    Odpowiedz Zgłoś
  • andzel 0
    jak czytam komentarze odnosnie gallop , gollop , golomb koncz kariere to wam powiem ze jestescie totalnymi debilami tomek Nieliczac GP i IMP takie turnieje traktuje jako trening jutro w falubazie zdobedzie 12+ punktow i bedziecie sie wypowiadac "sensacja cud odnowienie czy cos takiego " zrozumcie tomek juz nawygrywal tyle tych turnieji ze nie potrzebne mu wiecej do szczescia skupia sie glownie na gp
    Odpowiedz Zgłoś
  • night do obiektywny 0
    witam.jaja sobie robisz ze mnie.szkoda bo moze wlasnie ty jestes ten normalny z ckm i bedzie mozna normalnie pogadac bo reszta z czetochowy to banda dozynkowych chlopcow i tyle...
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (97)
Pokaż więcej komentarzy (100)
Pokaż więcej komentarzy (100)
Pokaż więcej komentarzy (100)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×