Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wdowa po Jędrzejaku nadal czeka na pieniądze. Ponoć zapodziały się dwie faktury

Tomasz Jędrzejak zginął tragicznie w sierpniu. Wdowa po nim wciąż czeka na wypłatę zaległych pieniędzy z umowy sponsorskiej z firmą prezesa Stali Rzeszów. Ten miał zapłacić do 25 listopada, ale nie zrobił tego.
Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Tomasz Jędrzejak WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Tomasz Jędrzejak

Tydzień temu sponsor Stali Rzeszów zobowiązał się, że do 25 listopada przeleje zaległe pieniądze (chodzi o umowę sponsorską) Tomasza Jędrzejaka na konto jego żony. Nie zrobił tego. - Rozmawiałem z panem Ireneuszem Nawrockim - mówi nam Zbigniew Fiałkowski z GKSŻ. - Powiedział, że 22 listopada spotkał się z panią Karoliną Jędrzejak i są w trakcie załatwiania wszystkich spraw do końca - dodaje.

GKSŻ w żaden sposób nie może zmusić prezesa i sponsora Stali do przelania pieniędzy, bo proces licencyjny nie obejmuje kontraktów reklamowych. Komisja zainteresowała się jednak sprawą, bo dotyczy ona tragicznie zmarłego żużlowca (Tomasz Jędrzejak 14 sierpnia miał popełnić samobójstwo). Ludzie ze związku chcą dopilnować wypełnienia wszystkich warunków umowy. W sumie to dziwią się, że tak długo to trwa. Ich zdaniem Ireneusz Nawrocki powinien był potraktować temat priorytetowo i już dawno wywiązać się z obietnicy.

Prezes Stali już kilka razy zapowiadał zrealizowanie umowy z byłym zawodnikiem. Kolejne terminy były jednak przekładane, bo wciąż coś wyskakiwało. Teraz, tak przynajmniej można wnieść z lektury ostatniego wywiadu z Nawrockim w Nowinach, sprawa rozbija się o dwie faktury, które gdzieś się zapodziały. Na szczęście już się znalazły. Miejmy nadzieję, że to kończy sprawę i następna informacja będzie już dotyczyła przelewu na konto wdowy po Jędrzejaku.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Nie wyobrażam sobie klubu bez prezesa Mrozka. On zna się na żużlu, a takich ludzi brakuje

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (100):

Zobacz więcej komentarzy (87)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×