Żużel. Wilki - Unia Kolejarz: powroty Jaimona Lidseya i Pawła Hliba (składy)

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Jaimon Lidsey
WP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Jaimon Lidsey

W niedzielnym meczu 12. kolejki 2. Ligi Żużlowej Wilki Krosno podejmować będą Stainer Unię Kolejarza Rawicz. Trenerzy obu zespołów podali już awizowane zestawienia na to spotkanie. Po przerwie spowodowanej kontuzją do składu powraca Paweł Hlib.

W tym artykule dowiesz się o:

W ekipie gości nie doszło do zaskakujących zmian. Roman Jankowski nie sięgnął tym razem po Brady'ego Kurtza. W jego miejsce wskoczy Jaimon Lidsey, którego przesunięto pod nr 1. Do pary z młodzieżowcem trafił natomiast Luke Becker. Reszta składu pozostała niezmieniona.

Do pełni sił po kontuzji łopatki wrócił już Paweł Hlib. Dostanie on w niedzielnym meczu szansę od trenera Janusza Ślączki. 33-latek wystąpi z nr 10, w jednej parze z Nicklasem Porsingiem.

Awizowane składy:

Stainer Unia Kolejarz Rawicz: 1. Jaimon Lidsey 2. Szymon Szlauderbach 3. Arkadiusz Pawlak 4. Damian Baliński 5. Luke Becker 6. Kacper Pludra 7. Krzysztof Sadurski

Wilki Krosno: 9. Nicklas Porsing 10. Paweł Hlib 11. Patrick Hansen 12. Edward Mazur 13. Andriej Karpow 14. 15. Patryk Zieliński

Początek spotkania: 7 lipca (niedziela), godz. 17.15 Sędzia: Grzegorz Sokołowski Komisarz toru: Paweł Stangret Wynik pierwszego meczu: 54:36 dla Wilków

Przewidywana prognoza pogody: Temperatura: 23°C Opady: 2,8 mm Wiatr: 14 km/h

Czytaj także: - Dawid Cieślewicz wrócił na tor. Miał dziewięć lat przerwy (wideo)Martwimy się, że brakuje klasowych polskich seniorów, a za rok może zabraknąć juniorów

Czy Stainer Unia Kolejarz Rawicz zwycięży w tym spotkaniu?