Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużel. TAURON SEC. Tylko przebłyski Smektały. Woryna i Kasprzak po wielokroć wyprzedzani [NOTY]

Oceniamy reprezentantów Polski po drugim turnieju cyklu TAURON SEC, który miał miejsce w środę w Bydgoszczy. Nie był to udany występ Biało-Czerwonych. Smektała tylko z przebłyskami dobrej jazdy. Woryna i Kasprzak daleko w tabeli punktowej.
Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Bartosz Smektała przed Peterem Ljungiem WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Bartosz Smektała przed Peterem Ljungiem

Noty dla reprezentantów Polski po drugim turnieju finałowym TAURON SEC:

Bartosz Smektała 3+. Narobił apetytów po sobotnim występie na Motoarenie. Udział w finale, dobre punkty. Jeszcze z początku wyglądało, że w Bydgoszczy też nie będzie źle, ale zero w drugim starcie zmąciło spokój. Zareagował trójką, lecz potem znów wpadła "śliwka". Na plus udany bieg ostatni, gdzie za rywali miał "kozaków", a mimo to spisał się pozytywnie. Sytuacja w klasyfikacji nie jest zła. Smektałę stać na powtórzenie sukcesu sprzed roku. Musi spróbować ustabilizować poczynania w trakcie zawodów.

Kacper Woryna 2. Nie było chyba drugiego takiego, który tak wiele razy musiał przełykać goryczy przegranej batalii na trasie bydgoskiego owalu. Nieźle startował, wypracowywał pozycje, by z czasem raz po raz je tracić. Mógł, a może nawet powinien wygrać jeden wyścig, w innym być drugi. Tymczasem w żadnym nie dojechał do mety na lepszej lokacie niż trzecia.

Krzysztof Kasprzak 1. Falstart w jego wykonaniu w tym sezonie trwa. W sobotę w Toruniu uciułał przeciętny wynik, nie łapiąc żadnego zera. W środę w Bydgoszczy zrobił aż cztery. Jeździł kurczowo, wolno i jakby bez wiary. Nawet gdy miał niezłą pozycję, był łatwo wyprzedzany. Wygląda na to, że wyjść z tego marazmu nie będzie mu łatwo.

Kamil Brzozowski bez oceny. Rezerwowy wyjechał na tor tylko przy okazji taśmy, w którą wpakował się w pierwszej serii Andriej Kudriaszow. Nie odegrał żadnej roli w powtórce.

SKALA OCEN:
6 - fenomenalnie
5 - bardzo dobrze
4 - dobrze
3 - przeciętnie
2 - słabo
1 - kompromitacja

CZYTAJ WIĘCEJ:
Półtorak: Pożar to nie opady deszczu. Mecz w Gorzowie należy powtórzyć [FELIETON]
Janiszewski: Nicki, dobrze, że jesteś. Z dalekiej podróży znów wracasz mocny [KOMENTARZ]

ZOBACZ WIDEO To się Patryk Dudek zagotował: Swoje jaja mam, a tata będzie ze mną tak długo jak będzie chciał

Czy Bartosz Smektała zakończy TAURON SEC 2020 w pierwszej piątce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (5):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×