Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. Ogromne zainteresowanie karnetami w Krośnie. Sprzedaż ruszy w czwartek

W najbliższy czwartek rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Cellfast Wilków Krosno w sezonie 2021. - Zainteresowanie karnetami jest olbrzymie i nie powinno to nikogo dziwić - mówi Grzegorz Leśniak.
Dawid Borek
Dawid Borek
Wadim Tarasienko WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Wadim Tarasienko

- Czeka nas niezwykle emocjonujący sezon. Zbudowaliśmy bardzo mocny zespół i zamierzamy walczyć o pierwszą czwórkę czyli udział w fazie play-off. Ceny karnetów są bardzo przystępne. Tu nawet cena nie gra za bardzo roli patrząc na to jacy rywale do nas przyjadą - mówi Grzegorz Leśniak, cytowany przez wilkikrosno.pl.

Prezes Cellfast Wilków Krosno przyznaje, że ceny karnetów względem minionego sezonu poszły w górę, ale inaczej być nie mogło. Zamiast pięciu domowych meczów rundy zasadniczej, w przyszłym roku Cellfast Wilki odjadą siedem takich spotkań, w dodatku w wyższej lidze.

- W porównaniu z cenami z 2020 roku w przeliczeniu na mecz "Karnet Trybuna Kryta" kosztuje więcej tylko o 6,85 zł, a "Karnet Normalny Plus" tylko o 4,28 zł" - wylicza Leśniak. - I to wszystko w świetle jupiterów, wkrótce ma ruszyć bowiem budowa masztów oświetleniowych. Tego w Krośnie jeszcze nie było - dodaje szef Cellfast Wilków.

ZOBACZ WIDEO Żużel. PGE Ekstraliga 2020: jak przygotować sprzęgło

Sprzedaż karnetów ruszy w czwartek (3 grudnia) o 10:00. Będzie je można nabyć w siedzibie przy ulicy Legionów 1 w Krośnie oraz w serwisie kupbilet.pl. Przez pierwsze trzy dni sprzedaży (od 3 do 5 grudnia włącznie) pierwszeństwo w zakupie karnetów numerowanych będą mieć posiadacze takich karnetów w sezonie 2020.

"Z zakupem trzeba będzie się pospieszyć bowiem pula dostępnych karnetów będzie ograniczona tylko do 25 proc. pojemności stadionu. Wstęp na mecze w sezonie 2021 będą w pierwszej kolejności posiadać właściciele karnetów. Bardzo możliwe, że w 2021 roku w ogóle nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na pojedyncze mecze" - opisuje krośnieński klub.

Cellfast Wilki dodają, że wszystkie karnety obowiązywać będą na siedem meczów fazy zasadniczej eWinner 1. Ligi w Krośnie oraz imprezy, które odbędą się w 2021 roku na krośnieńskim torze z ramienia PZM.

Ceny karnetów:

Karnety numerowane:
*Karnet Trybuna Kryta - miejsca numerowane na całej trybunie krytej (sektor A, B) -karnet przypisany do krzesełka - 300 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 2021 oraz na sezon 2022,
*Karnet Normalny PLUS - miejsca numerowane na całej trybunie odkrytej (sektor C, D, E, F) - karnet przypisany do krzesełka - 240 zł +posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 2021 oraz na sezon 2022.

Karnety nienumerowane:
*Karnet Normalny - 190 zł - miejsca stojące na I lub II wirażu.
*Karnet Ulgowy - 130 zł - miejsca stojące na I lub II wirażu - karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25. roku życia, osoby urodzone w 1996 roku i później), emerytom i rencistom - na podstawie ważnej legitymacji.
*Karnet Junior - 80 zł - miejsca stojące na I lub II wirażu - karnet dla osób od 10. do 15. roku życia.
*Karnet Auto - 140 zł - karnet na wjazd autem osobowym na stadion na wszystkie imprezy żużlowe w 2021 roku (mecze rundy zasadniczej i finałowej oraz imprezy z ramienia PZM).

Zobacz też:
Żużel. Oto największe transferowe bitwy na giełdzie. Dwie wygrane prezesa Motoru i zwroty akcji w pierwszej lidze
Żużel. Ruchy kadrowe u beniaminka eWinner 1. Ligi. Cellfast Wilki pozyskały zawodników Apatora

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (4):
 • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
  Wilki tym składem co zbudowali z ligi raczej nie wylecą .Ale do PO raczej nie wejdą.
  • senior wilk Zgłoś komentarz
   Proponuję wyluzować gumę. redaktorki muszą coś skrobać, żeby zarobić. A jak będzie z utrzymaniem??? Zobaczymy......
   • kibic Gks-u Zgłoś komentarz
    Zawsze trzeba stawiac wysokie cele ale moim zdaniem utrzymanie bedzie sukcesem
    • Rysio-z-Klanu Zgłoś komentarz
     Borek to jak to w końcu jest? W poprzednim artykule o drużynie z Krosna twojego autorstwa jest napisane: "W opinii prezesa Cellfast Wilków Krosno, zbudowany przez niego skład może
     Czytaj całość
     zaskoczyć żużlowe środowisko. Czy krośnianie powalczą o coś więcej, niż spokojne utrzymanie na zapleczu PGE Ekstraligi? - Żadnych buńczucznych zapowiedzi nie będzie, ale nikomu nie zamierzamy ustępować pola. Mamy mocny zespół - stwierdza Leśniak, W tym już jest mówione: "Czeka nas niezwykle emocjonujący sezon. Zbudowaliśmy bardzo mocny zespół i zamierzamy walczyć o pierwszą czwórkę czyli udział w fazie play-off."
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×
     Sport na ×