KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Start wiele obiecuje sobie po tej współpracy. Jabłoński zajmie się młodzieżą

Krzysztof Jabłoński zajmie się młodzieżowcami Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno. Będzie pracował z nimi przed sezonem, a być może i w jego trakcie.

Dawid Borek
Dawid Borek
Krzysztof Jabłoński w parku maszyn Startu Gniezno WP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Krzysztof Jabłoński w parku maszyn Startu Gniezno.
Były żużlowiec kolejny raz będzie przygotowywał juniorów Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno do sezonu. Krzysztof Jabłoński będzie odpowiedzialny za treningi ogólnorozwojowe.

Rafael Wojciechowski, menedżer gnieźnieńskiego zespołu, wierzy, że pod doświadczonym okiem trenera Jabłońskiego młodzieżowcy ekipy z pierwszej stolicy Polski będą odpowiednio przygotowani do rywalizacji na torze. Podkreśla przy tym, że liczy na współpracę z Jabłońskim także podczas sezonu.

- Posiada on nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną, bo swoją karierę zakończył nie tak dawno, ponadto jest cały czas na bieżąco z nowinkami technicznymi. Byłby cenną pomocą chociażby do ustawień motocykl - stwierdza Wojciechowski dla startgniezno.com.

ZOBACZ WIDEO Żużel. PGE Ekstraliga 2020: jak przygotować sprzęgło

Dodaje przy tym, że strony nie doszły jeszcze do porozumienie ws. zawarcia współpracy na sezon 2021. - Szczegóły tej współpracy są jeszcze dokładnie ustalane - mówi menedżer Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu.

Formację juniorską gnieźnieńskiego klubu w sezonie 2021 stworzą Mikołaj Czapla, Kacper M. Grzelak, Marcel Studziński i Szymon Szwacher.

Zobacz też:
Żużel. Taktyka Startu Gniezno. Sebastian Skrzypczak ma różne scenariusze. Mówi o hybrydzie
Żużel. Start Gniezno pozyska nową osobę. Wiadomo, gdzie klub będzie szukać atutów

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×