Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. Oficjalnie: Jest nowa data Grand Prix Polski na PGE Narodowym w Warszawie!

Nie 15 maja, jak początkowo planowano, a 7 sierpnia odbędzie się przyszłoroczna runda PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Bilety na turniej, który w tym roku a w związku z COVID-19 został przełożony, zachowują ważność.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
PGE Narodowy podczas GP Polski Materiały prasowe / Na zdjęciu: PGE Narodowy podczas GP Polski

- Aktualna sytuacja epidemiczna w kraju, a także nasza troska o bezpieczeństwo kibiców, jak również fakt, iż aktualnie nie ma możliwości formalnych do organizacji PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym, powodują, że ustaliliśmy wspólnie z Międzynarodową Federacją Motocyklową, BSI oraz operatorem PGE Narodowego, PL.2012+, aby wszystkie bilety na przyszłoroczne zawody zachowały ważność w kolejnym nowym terminie - powiedział Michał Sikora, Prezes Polskiego Związku Motorowego.

- PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 7 sierpnia, bo do tak dużego przedsięwzięcia organizacyjnego, logistycznego i sportowego potrzebny jest czas na przygotowania, a obecnie nie ma ku temu możliwości. Najważniejsze jest ponadto bezpieczeństwo i zdrowie kibiców. Przede wszystkim nie chcemy, aby posiadacze biletów byli w jakikolwiek sposób poszkodowani przy ewentualnych ograniczeniach dotyczących liczby widzów, którzy mogliby zasiąść na PGE Narodowym w maju. PZM Warsaw FIM SGP of Poland to impreza o międzynarodowej randze i dużej renomie, na którą wszyscy czekamy i uważamy, że nowy termin jest odpowiedni, mając na uwadze aktualną sytuację w kraju i na świecie - dodał.

Paul Bellamy, wiceprezes Motorsports Events IMG dodał: - Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie pozwoli naszym partnerom zorganizować dla polskich fanów światowej klasy imprezę, a przede wszystkim zawody sportowe wysokiej klasy, których oczekują, znają i kochają w Warszawie. Cieszymy się, że w sierpniu 2021 roku wrócimy na kultowy PGE Narodowy z największymi gwiazdami żużla.

ZOBACZ WIDEO Żużel. PGE Ekstraliga 2020: "giętki Duzers" - żużlowa nauka jazdy

Polski Związek Motorowy informuje, że wszystkie bilety, w tym także bilety VIP GOLD, SILVER i PREMIUM, a także bilety uprawniające do oglądania zawodów z lóż PGE Narodowego, zaproszenia oraz nagrody konkursowe zachowują ważność w nowym terminie zawodów - 7 sierpnia 2021 roku. Nie trzeba ich wymieniać, ani w żaden inny sposób autoryzować lub potwierdzać.

Jednocześnie istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów zgodnie z następującą zasadą: w terminie od 28.12.2020 do 10.01.2020 na stronie internetowej kupbilet.pl na zamieszczonym tam formularzu zwrotu. Po jego wypełnieniu PZM będzie miał do 180 dni na zwrot przelewem środków (zgodnie z Ustawą z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw - sprawdź tutaj).

Brak wypełnienia formularza w czasie od 28.12.2020 do 10.01.2021 włącznie, będzie skutkować przeniesieniem ważności biletu na 2021 PZM Warsaw FIM SGP of Poland.

Wszystkie zwrócone bilety trafią do ogólnej puli sprzedaży, o której PZM poinformuje w osobnym komunikacie.

PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland pierwotnie miało zostać rozegrane 16 maja 2020 roku. W związku z COVID-19 zawody przełożono najpierw na 8 sierpnia 2020, a następnie na 15 maja 2021 roku. Aktualnym terminem jest 7 sierpnia 2021 roku.

Procedura zwrotu w Internecie:

Zaloguj się na www.kupbilet.pl
Znajdź rezerwację do anulowania biletów (zakładka moje konto/zamówienia)
Utwórz wniosek o zwrot (zakładka szczegóły rezerwacji/zamówienia):

Krok I składania wniosku o zwrot: należy wybrać/zaznaczyć miejsca, które mają podlegać zwrotowi

Krok II składania wniosku o zwrot: należy wypełnić dane

Krok III (ostatni) składania wniosku o zwrot: należy potwierdzić odbiór przez kliknięcie w link

Infolinia

+48 695 378 585 (w dni powszednie) 10:00 - 16:00 lub całodobowo elektroniczny konsultant po zalogowaniu do swojego profilu na stronie kupbilet.pl.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (16)
 • RECON_1 Zgłoś komentarz
  Bellamy tez tutaj sie wkrecil?
  • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
   Wątpię żeby się uporano z wirusem i szpital zwinęli. do 15 Maja,
   • WilkiDMP2025 Zgłoś komentarz
    stalky holender@ ...ja też !!!
    • stalowy holender Zgłoś komentarz
     nawet gdyby dawali bilety za darmo z noclegiem w super hotelu to wiecej nie dam sie nabrac na "zuzel " na Narodowym ...z 55 tysi moze 25% to kibol zuzlowy , reszta to lanserzy ,ktorzy
     Czytaj całość
     chca sie zobaczyc w TV ...zapytasz ktoregos czemu jada w lewo ...to yyyyyyy...wole meczyk na malym stadionie , kameralnie , wsrod kibicow ktorzy jezdza za swymi riderami po calym swiecie ...usiasc z piwkiem miedzy angolami , szwedami czy dunami ...nawet niemcy sa spoko ...i pogaworzyc o wspolnych tematach , po meczu pomelanzowac w takiej grupie to czysta przyjemnosc ... ... a tu ? pozal sie Boze ...bylem raz i wystarczy gdyby nie paru kiboli z Rybnika i naszej grupy czulbym sie jak na tancu z gwiazdami ...porazka
     • SpartaWKS Zgłoś komentarz
      Jeżeli to wypali to lipa. Renegocjacje kontraktów w Gorzowie czas zacząć:)
      • yes Zgłoś komentarz
       Zacznie/zaczęła się reklama na SF. Będą podawali ilu nowych ludzi zapisało się na bilety, W artykule jest już nawet plakat, zaczną odzywać się zwerbowani zawodnicy, działacze i
       Czytaj całość
       politycy. Będą artykuły o tym jak Narodowy walczy o zdrowie Polaków. Przypuszczam, że do 7 sierpnia Narodowy nie zwalczy koronowirusa w Polsce! Proszę SF, by dały i dali spokój reklamie.
       • maraska Zgłoś komentarz
        warunkiem wejscia na trybuny stadionu narodowego będzie zaszczepienie się przy wejściu :)
        • Nie dla wirusowego zamordyzmu Zgłoś komentarz
         Słuszne rozwiązanie, bo na Narodowym nie ma chorych. Żeby tam leżeć trzeba być już prawie zdrowym. Chyba że Morawiecki planuje wypełnić stadion pacjentami z powikłaniami po
         Czytaj całość
         niesprawdzonej szczepionce.
         • yhym1920 Zgłoś komentarz
          Łóżka wstawić na środek owalu, dać kilku chorym po chorągiewce, jakąś broszurkę żeby mógł się zorientować w regulaminie i jedziemy. Frekwencyjny rekord się szykuje, ludzie na
          Czytaj całość
          trybunach i na "murawie". Pierwsze takie zawody na świecie, a jakie bezpieczne!!!! Pełno lekarzy i pielęgniarek w pogotowiu na miejscu.
          • maraska Zgłoś komentarz
           dobry pomysł, pacjentom w tymczasowym szpitalu to nudno tak leżeć, a zaody zuzłowe zapewnią im trochę rozrywki
           • Nie dla wirusowego zamordyzmu Zgłoś komentarz
            Rozumiem, że do sierpnia ta cały cyrk z pseudo epidemią zostanie rozwiązany i wrócimy do normalności. Trochę w tą wątpie, ale mam nadzieję że ludzie w koncu się obudzą i wyjdą na
            Czytaj całość
            ulicę a winnych powsadzają do więzeiń
            • tomas68 Zgłoś komentarz
             haha gdzie niby między chorymi ? Co wentylację rozdzielicie a hałas zneutralizujecie korkami do uszu ? A może liczycie że utopiony w kasie szpital sam od tak zniknie z tą chorobą ?
             • erik stelmacher Zgłoś komentarz
              może do sierpnia uda się rozebrać szpital narodowo-propagandowy i ułożyć jednodniowy tor,a propos-ciągle tam coś składają,rozbierają,układają,zdejmują-niezły biznes dla firmy
              Czytaj całość
              która ma umowę na kolejne adaptacje i readaptacje,i kolejne adaptacje i kolejne......
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×