Żużel. Poznaliśmy szczegóły dot. transmisji z Grand Prix

Cykl Grand Prix w 2022 roku kibice będą mogli obejrzeć w Playerze, w ramach pakietu Eurosport Extra. Ponadto polskie rundy będą transmitowane w bezpłatnym kanale naziemnym TTV.

Michał Juraszek
Michał Juraszek
Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski
Wszystkie turnieje tegorocznego cyklu Grand Prix będziemy mogli obejrzeć w Playerze, w ramach pakietu Eurosport Extra. Jak czytamy na oficjalnej stronie Eurosportu, obejmuje on kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych sportowych wydarzeń świata, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych.

Polskie rundy, które odbędą się Warszawie, Gorzowie, Wrocławiu i Toruniu będą transmitowane również w bezpłatnym kanale naziemnym TTV. Oprócz tego Eurosport ma w planach pokazywać obszerne, czterdziestominutowe skróty wszystkich turniejów.
Stacja będzie transmitować na żywo także rozgrywki SGP2 i SGP3.

Ponadto poznaliśmy komentatorów tegorocznych zmagań. Będą nimi Michał Korościel i Rafał Lewicki. Pierwszy z nich znany jest przede wszystkim z relacjonowania spotkań PGE Ekstraligi w Eleven Sports, natomiast drugi to obecny menedżer Artioma Łaguty.

ZOBACZ WIDEO Czy Włókniarz jest tak słaby, jak w pierwszym meczu? "Na pewno stracili pewność siebie"
Studio, które będzie towarzyszyć transmisjom poprowadzi natomiast Marcin Kuźbicki. Jego gośćmi będą uznani, występujący ciągle na żużlowych torach zawodnicy, a mianowicie Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek, z kolei z parku maszyn - w roli reportera - pracować będzie Sebastian Szczęsny.

W ramach pakietu Eurosport Extra kibice obejrzą nie tylko SGP, ale również rywalizację w Speedway of Nations. Cena tego pakietu to 15 złotych za miesiąc. Pierwszy turniej tegorocznego cyklu odbędzie się już 30 kwietnia w chorwackim Gorican.

Zobacz także: Żużel. Jonas Jeppesen nadal zawodzi. Włókniarz ma plan, jak mu pomóc
Zobacz także: Żużel. Emil Sajfutdinow dba o formę. Wiemy, gdzie trenował

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×