Żużel. Oto drużyna bezrobotnych. Kto będzie szukać stałego zatrudnienia w Polsce w sezonie 2023?

Pierwsza połowa listopada stała pod znakiem okresu, w którym żużlowcy mogli podpisywać kontrakty w lidze polskiej. Niektórzy zdecydowali się na umowę warszawską. A to sprawia, że nie mają na ten moment stałego zatrudnienia. Oto najciekawsze nazwiska.

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski

Matej Zagar (Słowenia)

Przedstawienie "drużyny bezrobotnych" nie mogło rozpocząć się od innego zawodnika. Słoweniec, który ma na koncie 126 turniejów w cyklu Grand Prix, ostatecznie związał się kontraktem warszawskim z toruńskim Apatorem, choć rzecz jasna nie jest brany pod uwagę do jazdy w tym zespole. 39-latek wysyłał swoje oferty, prowadził rozmowy, ale z nikim nie doszedł do porozumienia. Musi czekać na rozwój sytuacji i liczyć, że wraz z początkiem nowego sezonu zdoła znajdzie klub, w którym będzie mógł regularnie startować.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jeden z menadżerów przestrzega Stal. "W żużlu pieniądze nie jeżdżą"

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Polub Żużel na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • Złocisty Zgłoś komentarz
  Zagar za słaby na ekstraligę, za drogi na pierwszą.
  • Lon_Ger Zgłoś komentarz
   Zgar trafi do Krosna po 3,4 kolejkach za Milika.
   • Na worku szef Zgłoś komentarz
    "Już w tegorocznym sezonie Damiana Pawliczaka można było dostrzec w teamie Patryka Dudka, gdzie pełnił rolę mechanika. Niewykluczone, że jego współpraca ze stałym uczestnikiem
    Czytaj całość
    cyklu Grand Prix będzie kontynuowana w przyszłorocznych rozgrywkach. Zawodnik co prawda związał się umową ze Stelmet Falubazem Zielona Góra, jednak należy to rozpatrywać w kategoriach kontraktu grzecznościowego." Więc o jaką szansę kutwy portalowe,bo dziennikarzami was nie nazwę chodzi?
    • scianakurzu Zgłoś komentarz
     Wszyscy na emeryturę
     • Pan Popiołek Zgłoś komentarz
      PZM może być sponsorem drużyny w II złożonej z tychże zawodników np. jako Mafia Bydgoszcz