16 14 Timo Lahti 0 0 0 0 1 1
17 R1 Alan Szczotka 0 0 0
18 R2 Piotr Gryszpiński 0 0 0
Finał

Michelsen wygrał start, ale minął go Madsen. Dwaj Duńczycy tasowali się na torze i co okrążenie kto inny prowadził! Ostatecznie wygrał Michelsen!

67
25
24
23
30
Baraż czas 64.90 sek.

Madsen wygrał start, po chwili na drugie miejsce wyszedł Bewley! Dwaj Polacy już na końcu pierwszego okrążenia tracili kilkadziesiąt metrów. Bewley ścigał Madsena, ale nie zdołał go dogonić. Smektała dojechał kilkanaście centymetrów przez Dudkiem, ale nic to nie oznacza. Bez Polaka w finale!

38
18
19
22
28
komentarz

W barażu pojadą Madsen, Dudek, Smektała i Bewley.

21
16
10
9
9
Bieg 20 czas 65.66 sek.

Madsen poszerzył pole jazdy na pierwszym łuku i wyszedł na prowadzenie, choć minął go Lebiediew. Na czwartym okrążeniu Madsen wyszedł na pierwszą pozycję.

21
10
12
12
8
Bieg 19 czas 65.72 sek.

Dudek wygrał start. Pieszczek próbował wcisnąć się przed Thorssella, ale zabrakło mu przyczepności i spadł na 4. miejsce. Do końca niewiele się działo.

26
12
5
5
3
Bieg 18 czas 65.19 sek.

Michelsen wygrał start, za jego plecami jechał Pawlicki. Lambert był kąsany przez Milika, ale nic sobie z tego nie robił i atakował Pawlickiego, który jadąc po szerokiej dojechał na drugim miejscu. Michelsen zapewnił sobie start w finale!

0

Dobry start Bewleya, ale szybo minął go Smektała. Stawka podzieliła się na dwie pary, bo nieoczekiwanie w kontakcie jechał Gryszpiński. Bewley szalał na trasie za plecami Smektały, jednak bez powodzenia.

20:46

Robert Lambert zapewnił sobie występ w finale. Dołączy do niego jeszcze jeden żużlowiec, który zajmie 2. miejsce w klasyfikacji generalnej. Do nich dołączą żużlowcy z barażu, gdzie pojadą zawodnicy z miejsc 3-6.

0

Lambert wygrał start, ale nieoczekiwanie wyszedł przed niego słaby dotąd Hansen. Pierwsza trójka jechała bardzo blisko siebie, na ostatnim łuku Lambert minął Hansena!

18
11
6
9
10
Bieg 15 czas 65.21 sek.

Świetnie ze startu Thorssell, ale na zewnętrznej napędził się Madsen i wyszedł na pierwsze miejsce. Thorssell bronił się przed atakami Huckenbecka i Niemiec na czwartym okrążeniu dopiął swego, wychodząc na drugą lokatę.

12
11
6
5
7
Bieg 14 czas 65.19 sek.

Zagotowało się po starcie. Michelsen zdołał pokonać Smektałę, którego bezpardonowo zaatakował Łogaczow. Skorzystał na tym też Lebiediew, który jednak przewrócił się na trzecim okrążeniu, nie mieszcząc się na torze. Bieg przerwany. Lotysz szybko wstał z toru, jednak po przerwaniu wyścigu mocno go przytkało i musiał usiąść na torze. Bieg przerwany. Lebiediew wykluczony z powtórki.

Michelsen wygrał start, po chwili spadł na trzecie miejsce za Łogaczowa i Smektałę, ale szybko wrócił na prowadzenie! W powtórce biegu spore odległości między zawodnikami.

21
14
8
14
11
Bieg 13 czas 64.41 sek.

Świetny start Pawlickiego, ale na przeciwległej prostej minął go Bewley! Do końca spore różnice pomiędzy pierwszymi trzema zawodnikami. Lahti naciskał Pieszczka, bez powodzenia.

15
11
9
8
9
Bieg 12 czas 64.84 sek.

Pawlicki obrał zewnętrzną ścieżkę po starcie i wyszedł przed Łogaczowa. O trzecie miejsce walczyli Hansen i Huckenbeck. Na drugim okrążeniu Duńczyk niepotrzebnie poszerzył tor jazdy i minął go Hansen.

22
13
4
8
10
Bieg 11 czas 65.66 sek.

Świetny od startu Smektała, za jego plecami jechał Lambert. Brytyjczyk musiał się bronić przed atakami Thorssella, na trzecim okrążeniu wyszedł na pierwsze miejsce! Smektałę atakował jeszcze Thorssell, bez rezultatu.

Gryszpiński za Pedersena.

Bieg przerwany. Pieszczek otrzymał ostrzeżenie, choć powtórki pokazały, że można było równie dobrze inaczej zinterpretować tę sytuację.

Fantastyczny start Pieszczka, który jednak na wyjściu z pierwszego łuku został minięty przez Madsena, który wygrał z olbrzymią przewagą. Pieszczek bronił się przed atakami dużo szybszego od neigo Michelsena, który ostatecznie na czwartym okrążeniu awansował na drugą lokatę.

16
10
8
9
9
Bieg 9 czas 65.97 sek.

Dudek wygrał start, ale szaleńczo atakował go Bewley. Cała czwórka jechała w kontakcie, na trzecim okrążeniu stawka podzieliła  się na dwie pary. Więcej działo się w rywalizacji o trzecie miejsce, Lebiediew nie minął jednak Milika.

33
18
9
5
8
Bieg 8 czas 65.31 sek.

Pieszczek wygrał start, jednak szybko minął go szalejący pod bandą Milik. Smektała walczył z Pieszczkiem, nie dał jednak rady go minąć. Hansen zdefektował na drugim okrążeniu.

Szczotka za Pedersena.

Lebiediew wygrał start. Za jego plecami jechał Pawlicki. Bez walki na torze.

22
7
9
5
7
Bieg 6 czas 63.97 sek.

Równy start całej czwórki, jednak po zewnętrznej napędził się Dudek i przywiózł pierwsze miejsce. Za jego plecami jechał Huckenbeck, którego naciskał Michelsen. Ostatecznie jednak na drugim miejscu dojechał Niemiec.

29
20
8
3
5
19:39

Nicki Pedersen więcej nie pojedzie ze względu na problemy z nogą!

21
11
8
32
13
Bieg 5 czas 64.15 sek.

Bardzo dobry start Bewleya, ale szybko na pierwsze miejsce wyszedł Lambert! Łogaczew skutecznie bronił się przed Madsenem i dojechał na trzeciej pozycji.

19
7
8
9
10
Bieg 4 czas 65.40 sek.

Spod taśmy bardzo dobrze Pedersen, który zamknął drogę Łogaczowowi. Na trzecim okrążeniu Milik minął Lahtiego.

22
16
8
6
5
Bieg 3 czas 65.14 sek.

Pieszczek wstrzelił się w start. Bieg przerwany. Ostatecznie bez ostrzeżenia dla Pieszczka.

W powtóce doskonały start Pieszczka, którego od początku atakował Lambert. Huckenbeck na drugim okrążeniu atakował Lamberta, ale spadł na czwarte miejsce za Lebiediewa. Na trzecim okrążeniu Lambert minął Pieszczka i choć wychowanek Wybrzeża próbował wrócić na pierwszą pozycję, do końca musiał walczyć o drugą lokatę. Lebiediew i Pieszczek wjechali na metę niemal równocześnie.

14
8
6
7
8
Czy decyzja o wykluczeniu Dudka była słuszna?
10
4
7
15
27
Bieg 2 czas 63.94 sek.

Bardzo dobry start Smektały, który wypuścił się po zewnętrznej i wyszedł na pierwsze miejsce. Pawlicki upadł na tor na pierwszym łuku drugiego okrążenia po ataku Patryka Dudka. Bieg przerwany. Dudek wykluczony! Pawlicki po kilku minutach wstał o własnych siłach.

W powtórce bardzo dobry start Pawlickiego, ale Smektała był szybszy i dojechał na pierwszym miejscu. Na drugim łuku, na drugą lokatę awansował Madsen. Duńczyk atakował Smektałę i na czwartym okrążeniu na chwilę go minął, jednak skontrował reprezentant Polski i wygrał bieg.