Bieg 15 czas 61.66 sek.
54
3 : 3
36

Wygrany start Palucha i dobrze obrana linia jazdy po szerokiej dały pierwsze miejsce. Krośnianie zamknęli drogę Nagelowi.

1

Błąd Hjerrilda na wyjściu z pierwszego łuku, co wykorzystał Pollestad. Bednar najechał na Hjerrilda, ale na szczęście nie doszło do kraksy. Młody Czech do końca walczył o dwa punkty. Stal w finale U-24 Ekstraligi!

31

Pod bandą napędził się Kołodzinski, ale tylko przez chwilę był pierwszy, bowiem natychmiast odpowiedział na to Paluch, wysuwając się na prowadzenie pod koniec pierwszego okrążenia. Stal wygrała mecz, ale jeszcze brakuje dwóch punktów do finału.

28

Pierwszy łuk lepiej rozegrali goście. Na drugim Bańdur wzięty w kanapkę przez miejscowych, ale wtedy jeszcze się wybronił. Na drugim okrążeniu spadł już jednak na koniec stawki.

1

Upadek Kołodinskiego w drugim łuku. Ostro zaatakował tam Nagel, próbujący dołączyć do jadącego na prowadzeniu Bednara. Wyścig przerwany. Po zapaleniu czerwonego światła w pierwszym łuku upadł jeszcze Wieszczak, ale szybko wstał. Również Kołodinski wrócił do parku maszyn na swoim motocyklu. Nagel wykluczony jako sprawa przerwania wyścigu.

Powtórka. Bednar bezdyskusyjnie. Kolejność znana już po pierwszym łuku. Problemy z motocyklem Kołodinskiego, który dojechał jako ostatni do mety.

3

Świercz ponownie nie pojawił się na starcie i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

West na dystansie gorszy od Hjerrilda. Pewna wygrana Bednara.

1

Tym razem skuteczna rezerwa w wykonaniu Wilków, które odrobiły cztery punkty straty. Goście prowadzili podwójnie do ostatniego okrążenia, kiedy to Nagel wjechał przed Bańdura. Blisko trzymał się także Van Dyck.

2

Najlepiej po starcie Paluch, a na prostej przeciwległej przy krawężniku na trzecią pozycję przecisnął się Stojanowski.

14

Ciasno cała czwórka. Po pierwszym łuku na czele Bańdur, który dobrze bronił się przed Nagelem. Na dystansie kolejne metry tracił ostatni Hjerrild.

11

Wygrany start Stali, ale Lewiszyn pozostał w kontakcie. Skutecznie zablokowany przez Palucha stracił jednak kilka metrów.

2

Start dla Kołodinskiego, ale od razu gospodarze rzucili się w pogoń. Zawodnik Wilków umiejętnie jednak zablokował te ataki. Daleko z tyłu Miłosz Duda.

1

Ależ twardo pojechał teraz Sammy Van Dyck! Nie dał się minąć Bańdurowi i Stal na podwójnym prowadzeniu dojechała do mety. Duda spacerowym tempem dojechał do mety.

1

Oskar Paluch zamknął wszystkich w pierwszym łuku. Bednar nie zdołał się przebić od razu. Na drugim okrążeniu wyprzedził Hjerrilda i do końca naciskał na Lewiszyna.

4

Świercz wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Pollestad znów pognał do przodu. Stojanowski walczył z Bańdurem, ale przegrał. Do tego upadł pod koniec trzeciego okrążenia, ale zdążył wstać i dokończył wyścig.