Bardzo pewne zwycięstwo duetu Speedway Wandy Instal Kraków.

5 : 1
33
Steen Jensen Rezerwa taktyczna za Damian Sperz
1

Ostra walka Lahtiego z Biełousowem, przez co Rosjanin spadł na ostatnie miejsce i nie dokończył wyścigu.

Ból przez loty i nieprzespane nocki był coraz większy - rozmowa z Przemysławem Pawlickim, kapitanem Fogo Unii Leszno

Bieg 12
40
3 : 3
32
Łukasz Przedpełski Rezerwa taktyczna za Patryk Karczmarz
1

Pewne zwycięstwo Pawła Staszka. Wyścig bez emocji, zawodnicy przez cztery okrążenia jechali "gęsiego".

2

Przez dwa okrążenia Kenneth Hansen walczył z Piotrem Świstem i ostatecznie udało mu się zdobyć punkt. Regulaminowa przerwa dla Piotra Śwista, który jedzie bieg po biegu + kosmetyka toru.

Bieg 10
33
3 : 3
27

Paweł Staszek i Witalij Biełousow przez dwa okrążenia toczyli zaciętą walkę o pierwsze miejsce. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z niej zawodnik gospodarzy.

POLECAMY: Grzegorz Drozd: Życie mistrza nie jest usłane różami

Bieg 9
30
5 : 1
24

Kenneth Hansen skutecznie odpierał ataki Steena Jensena. Za metą upadek zaliczył Damian Sperz, ale nic mu się nie stało.

Bieg 8
25
2 : 4
23

Na drugim okrążeniu Piotr Świst wyprzedził Rafała Trojanowskiego. Później ten manewr starał się powtórzyć Krzysztof Pecyna, ale to mu się nie udało.

Bieg 7
23
4 : 2
19

Po starcie było 5:1 dla gospodarzy, ale Witalij Biełousow na 2 łuku uporał się z Timo Lahtim.

Piękna strona speedwaya, czyli nasza galeria z podprowadzającymi na zawodach żużlowych w ostatnim czasie - polecamy! :-)

Bieg 6
19
3 : 3
17
Łukasz Przedpełski Rezerwa zwykła za Damian Sperz
2

Tym razem słaby start Steena Jensena. Duńczyk dopiero na ostatnim okrążeniu wyprzedził Ernesta Kozę.

Bieg 5
16
2 : 4
14

Po pierwszym łuku na podwójnym prowadzeniu byli żużlowcy z Piły, ale Tobias Kroner na drugim okrążeniu wyprzedził Krzysztofa Pecynę.

Bieg 4
14
3 : 3
10

Świetny start Rafała Trojanowskiego. Witalij Biełousow jechał z nim cały czas w kontakcie, ale nie był w stanie go wyprzedzić. Przerwa na kosmetykę toru.

POLECAMY: Jeśli ktoś mnie zastąpi w kadrze, to tę decyzje uszanuję - rozmowa z Maciejem Janowskim

Bieg 3
11
5 : 1
7

Dobry start Steena Jensena, ale na pierwszym łuku został już wyprzedzony przez obu zawodników Speedway Wandy Instal.

Bieg 2
6
3 : 3
6

Patryk Karczmarz dotknął taśmę i został wykluczony z powtórki. Ernest Koza na trzecim i czwartym okrążeniu mocno atakował Łukasza Przedpełskiego, ale bez efektu.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Składy potwierdzone. W Krakowie jest bardzo gorąco i spotkanie nie jest zagrożone. Będzie to pierwszy mecz tych drużyn w tym sezonie.

W próbie toru udział brali Witalij Biełousow i Patryk Karczmarz ze strony gospodarzy oraz Timo Lahti i Rafał Trojanowski ze strony gospodarzy.

Na 10 minut przed planowanym rozpoczęciem prezentacji na stadionie jest ok. 2 tys. kibiców. Trwa kosmetyka toru.

O 16:57 zawodnicy w Krakowie wyszli na prezentację. Zawody będą rozgrywane według I zestawu startowego.

Na ostatnim okrążeniu Kenneth Hansen wyprzedził Krzysztofa Pecynę.

Idealna kandydatka na żonę dla każdego żużlowego kibica! Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.