4 : 2
20
Karol Jóźwik Rezerwa zwykła za Stanisław Burza
d

Na pierwszym łuku Marcin Rempała wykorzystał walkę pomiędzy Jackiem Rempałą i Staszewskim i przedarł się na pierwsze miejsce.

Bieg 13
48
5 : 1
18

Lepiej wystartowali goście, lecz bracia Rempałowie najpierw uporali się z Burzą, a następnie wyprzedzili Huckenbecka. Przerwa na kosmetykę toru.

-> SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 11
43
4 : 2
17

Lotny start Staszewskiego, który dostał ostrzeżenie od sędziego. W powtórce Benko najlepiej wystartował, ale Fierlej szybko go wyprzedził. Staszewski zaliczył defekt na ostatnim miejscu.

Bieg 10
39
5 : 1
15

Jacek Rempała na pierwszym łuku wywiózł Huckenbecka. Na manewrze tym skorzystał Marcin Rempała, który przedarł się na drugie miejsce. Przerwa na równanie toru.

-> Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Bieg 9
34
5 : 1
14

Lotny start Buscha, który został upomniany przez sędziego. W powtórce para gospodarzy odniosła bezproblemowe zwycięstwo. Staszewski został wykluczony. W trakcie biegu z jego motocykla odpadł tłumik.

Bieg 8
29
5 : 1
13
Kai Huckenbeck Rezerwa taktyczna za Oliver Berntzon
0

Atomowy start Rempały, do którego szybko dołączył Fierlej. Pewne zwycięstwo gospodarzy.

Bieg 7
24
4 : 2
12

Busch nękał atakami Huckenbecka, ale nie był w stanie go wyprzedzić. Dróżdż upadł na drugim łuku, ale szybko wstał i zszedł z toru. Junior Kolejarza jechał na ostatnim miejcu. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Żużlowcy muszą oddać miliony? Niekorzystny wyrok NSA problemem dla żużla

Bieg 6
20
3 : 3
10

Kolejne pewne zwycięstwo Fierleja. Burza na pierwszym łuku wyprzedził Wieczorka.

Bieg 5
17
5 : 1
7

Dobrze spod taśmy wystartował Berntzon, lecz Szweda szybko wyprzedzili bracia Rempałowie, którzy dowieźli do mety pewne podwójne zwycięstwo.

Bieg 4
12
3 : 3
6

Fierlej dostał ostrzeżenie od sędziego, bowiem zbyt wcześnie wystartował. W powtórce Fierlej odniósł pewne zwycięstwo. Huckenbeck na dystansie przedarł się z czwartego miejsca na drugie. Przerwa na równanie toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 3
9
5 : 1
3

Gospodarze na dystansie wyprzedzili Staszewskiego.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Na drugim okrążeniu Tomasz Rempała wyprzedził Benko. Węgra do końca nieskutecznie atakował Busch.

15:50 - w Krośnie zawodnicy startować będą na... zielone światło. W momencie, w którym światło zgaśnie, wówczas zawodnicy będą ruszać ze startu.

15:47 - awaria jest na tyle poważna, że nie uda jej się naprawić. Za chwilę będzie znana decyzja odnośnie rozegrania zawodów.

15:39 - w Krośnie wciąż trwają prace mające na celu przywrócenie elektryczności w pulpicie sędziego.

15:20 - problem z elektrycznością na stadionie w Krośnie! Zawody rozpoczną się z opóźnieniem. Brakuje prądu na pulpicie sędziowskim. Jeśli problemy nie ustąpią, to zawodnicy mogą startować na... chorągiewkę.

15:12 - zawody odbędą się według II zestawu.

15:07 - rozpoczęła się prezentacja.

15:05 - zawody rozpoczną się z kilkuminutowym opóźnieniem.

14:55 - na trybunach około 3 tysięcy osób.

14:47 - koniec próby toru.

14:37 - rozpoczyna się próba toru. Udział w niej wezmą Berntzon i Staszewski oraz Tomasz i Jacek Rempałowie.

13:47 - w Krośnie po kilku pochmurnych dniach się wypogodziło i nie powinno padać. Składy potwierdzone.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?