Zobacz niesamowitę bramkę przewrotką w Lidze Mistrzów! (video)

Artur Długosz

Benfica Lizbona i Hapoel Tel-Awiw rywalizowały o 3. miejsce uprawniające do występu w 1/16 finału Ligi Europejskiej. Haopel zremisował z Lyonem i nie zagra w Lidze Europejskiej, ale z tego meczu wszyscy zapamiętają gola Erana Zahavi!

Wicemistrzowie Izraela w pewnym momencie byli o krok od awansu do Ligi Europejskiej, niespodziewanie prowadząc 2:1 z Olympic Lyon na Stade Gerland, ale ich marzenia w 88. minucie gry pogrzebał Alexandre Lacazette, doprowadzając do remisu. W efekcie do Ligi Europejskiej awansowała Benfica.

Jednak to, co zdarzyło się w 69. minucie meczu będzie wspominane przez bardzo długo. Wtedy to Eran Zahavi popisał się fantastycznym strzałem przewrotką. Ten gol śmiało może kandydować do tytułu najładniejszej bramki Ligi Mistrzów.