Z Motoru do Kotwicy

Paweł Patyra

W weekend Kotwica Kołobrzeg rozegrała mecz sparingowy, w którym uległa Hetmanowi Zamość 0:3. W tym spotkaniu barw drużyny z nadmorskiego kurortu broniło dwóch piłkarzy, którzy jesienią występowali w Motorze Lublin.

W podstawowej jedenastce znalazł się Tomasz Lenart, z kolei po przerwie na boisku pojawił się Radosław Feliński. Obaj pozostaną już w zespole z Kołobrzegu.

21-letni Lenart w rundzie jesiennej miał problemy z przebiciem się do wyjściowego składu Motoru - wystąpił zaledwie w pięciu II-ligowych meczach. Nie miał on perspektyw na poprawę tej sytuacji, więc będzie wypożyczony do Kotwicy.

Z kolei Feliński w minionej rundzie na ogół pełnił rolę zmiennika - co prawda wystąpił w 14. spotkaniach, ale na murawie spędził łącznie tylko 413 minut. Niespełna 23-letni pomocnik w sezonie 2004/2005 i jesienią 2005 roku był piłkarzem Kotwicy. Teraz wzmocni kołobrzeskiego III-ligowca na zasadzie transferu definitywnego.
Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!