Getty Images / Nigel Roddis / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City

Anglia: gol Grosickiego z 30 metrów i cieszynka w stylu Cristiano Ronaldo

Bartosz Zimkowski

Kamil Grosicki w drugim z rzędu meczu zdobył bramkę. Tym razem pięknym uderzeniem z 30 metrów pokonał bramkarza, a później celebrował gola w stylu Cristiano Ronaldo.

W ostatniej kolejce Kamil Grosicki pojawił się na murawie z ławki rezerwowych, ale niedługo później ładnym strzałem z woleja zdobył bramkę. W sobotę przeciwko Sheffield United Leonid Słucki zdecydował się dać mu szansę występu od pierwszej minuty i po pierwszej połowie nie narzekał.

Grosicki pięknym strzałem z 30 metrów zdobył bramkę, najpierw pokazał dłoniami na uszy sugerując w ten sposób, że nie słyszy jego krytyków. Później zaprezentował cieszynkę w stylu Cristiano Ronaldo, co można zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Ostatecznie Grosicki i spółka nie mieli najlepszych humorów. Leon Clarke w pojedynkę rozbił Hull City i Sheffield United po czterech golach tego zawodnika zwyciężyło 4:1. Grosicki na boisku przebywał do ostatniej minuty.

To była jego piąta bramka w obecnym sezonie The Championship. Hull spadło na 20. miejsce w tabeli.