Getty Images / Alex Livesey / Stringer / Na zdjęciu: Craig Dawson (z lewej) oraz Grzegorz Krychowiak (z prawej)

Awantura w szatni West Bromwich. Piłkarz nakrzyczał na trenera i kolegów

Karol Wasiek

Do awantury w szatni West Bromwich Albion doszło po przegranym meczu z Huddersfield Town (1:2). Chris Brunt nawrzeszczał na trenera Alana Pardewa i kolegów z drużyny.

Angielski "DailyMail" donosi, że Chris Brunt był wściekły po porażce na własnym boisku z Huddersfield Town (1:2). Irlandczyk skrytykował trenera Alana Pardewa za dobranie niewłaściwej taktyki.

Piłkarz zakwestionował wystawienie tylko czterech pomocników. Jego zdaniem nie przyniosło to zamierzonych efektów - rywale grali piątką zawodników w drugiej linii i mieli przez to znaczną przewagę w środku pola.

Brunt z kolei do kolegów miał pretensje o słabą postawę i brak odpowiedniego zaangażowania.

Być może powód złości Brunta wynikał z faktu, że nie wyszedł w podstawowej jedenastce. Na boisku pojawił się w 57. minucie i już po siedmiu minutach Irlandczyk zanotował asystę do Craiga Dawsona.

Dla West Bromwich Albion była to już czwarta porażka z rzędu. Niewykluczone, że po kolejnej przegranej pracę straci trener Pardew, którego notowania stoją coraz niżej. Zespół z 20 punktami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w Premier League. Ma coraz mniejsze szanse na utrzymanie w lidze.