Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

Serie A: piękna bramka Arkadiusza Milika. To jego 15. gol w rozgrywkach (wideo)

Dominika Pawlik

Arkadiusz Milik strzelił bramkę na 3:2 w ligowym meczu z Udinese Calcio. Ostatecznie jego Napoli zwyciężyło 4:2 i zainkasowało trzy punkty.

Kiedy na tablicy wyników widniał remis 2:2, w 57. minucie sprawę w swoje ręce wziął Arkadiusz Milik. Po celnym dośrodkowaniu Jose Callejona z rzutu rożnego, wygrał pojedynek z Rolando Mandragorą i główkował do siatki.

Tym samym Napoli wyszło na prowadzenie 3:2, a w 70. minucie do bramki rywali trafił jeszcze Dries Mertens.

Polski napastnik jest najlepszym snajperem w swojej drużynie, na ligowym froncie ma już w sumie 15 zdobytych goli.

-> W Krakowie bez zmiany - Wisła Pany!
-> Bundesliga: Robert Lewandowski umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)