WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Erik Exposito

PKO Ekstraklasa. Erik Exposito kontuzjowany. Dłuższa przerwa napastnika Śląska Wrocław

Artur Długosz

Śląsk Wrocław w najbliższych meczach będzie musiał sobie radzić bez swojego napastnika, Erik Exposito. Hiszpan doznał kontuzji w meczu z Legią Warszawa.

Mecz Legią Warszawa nie potoczył się pomyślnie dla Śląska Wrocław. Zespół WKS-u tę potyczkę przegrał 0:3. Dla zielono-biało-czerwonych była to pierwsza porażka w tym sezonie na własnym stadionie. Jak się okazuje, kontuzji w tym spotkaniu nabawił się Erik Exposito.

Uraz hiszpańskiego napastnika jest na tyle poważny, że Exposito nie pojawi się już w tym roku na boiskach PKO Ekstraklasy - poinformował klub z Wrocławia na slaskwroclaw.pl.

Piłkarz Śląska Wrocław złamał palec w prawej stopie. Czeka go około 6-7 tygodni przerwy - podaje oficjalna strona internetowa wrocławskiego klubu.

Erik Exposito jest podstawowym zawodnikiem Śląska Wrocław. W tym sezonie w meczach PKO Ekstraklasy strzelił pięć goli.

W tym roku Śląsk Wrocław rozegra jeszcze dwa spotkania. 14 grudnia wrocławianie zmierzą się z Lechem Poznań, a 20 grudnia zagrają z Cracovią. W tabeli PKO Ekstraklasy wrocławianie zajmują aktualnie czwarte miejsce. Do lidera tracą dwa punkty.