Getty Images / Sam Bagnall / Na zdjęciu: Adama Traore strzela gola w Pucharze Anglii

Puchar Anglii: ależ bomba! Adama Traore huknął i rozstrzygnął pojedynek

Krzysztof Kaczmarczyk

Wolverhampton Wanderers pokonało Crystal Palace (1:0) w Pucharze Anglii, a bohaterem spotkania został Adama Traore. To kapitalne uderzenie było wielką ozdobą tej konfrontacji.

35. minuta meczu okazała się kluczowa. Wtedy piłkę na prawym skrzydle otrzymał Adama Traore. Hiszpan zdecydował się na akcję, a jej efekt był kapitalny.

Traore podciągnął kilka metrów do środka pod pole karne i zdecydował się na uderzenie. Bramkarz Crystal Palace Jack Butland próbował interweniować, ale uderzenie było piekielnie mocne i precyzyjne, że nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

- Ależ bomba! Fantastyczny gol reprezentanta Hiszpanii - emocjonował się zagraniem Traore komentator stacji Eleven Sports Michał Mitrut.

Ten dodał po chwili, że martwi się o... reprezentantów Polski. - Współczuję piłkarzowi reprezentacji Polski, który na Euro będzie odpowiedzialny za krycie tego siłacza - oznajmił.

Fenomenalne uderzenie Traore rozstrzygnęło finalnie pojedynek, bowiem więcej goli już nie padło i ekipa Wolverhampton Wanderers mogła cieszyć się z sukcesu.

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)