PAP/EPA / Peter Powell / Na zdjęciu: kibic zaatakował Cristiano Ronaldo

Kibic ruszył w kierunku Cristiano Ronaldo. Zrobiło się bardzo niebezpiecznie

Mateusz Domański

Niebezpieczna sytuacja przy okazji meczu Ligi Mistrzów Manchester United - Atalanta (3:2). Na boisko wbiegł kibic i zaczął podążać w kierunku Cristiano Ronaldo. Na szczęście ochrona zachowała odpowiednią czujność.

Środowy mecz Ligi Mistrzów Manchester United - Atalanta Bergamo dostarczył kibicom niemałych emocji. Ostatecznie ekipa z Anglii triumfowała 3:2, a decydującego gola w 81. minucie zdobył Cristiano Ronaldo.

Portal express.co.uk pisze, że kibic był nastawiony agresywnie. Zaznaczono, że "zaatakował Cristiano Ronaldo" i "musiał być powstrzymywany przez ochronę".

Incydent miał miejsce po emocjonującym meczu. Doszło do niego wtedy, gdy Ronaldo świętował kolejny triumf z Manchesterem United.

Kibic zdołał chwycić jego koszulkę. Następnie został wyprowadzony ze stadionu przez służby.

Prasa podkreśla, że mało prawdopodobne, aby to wydarzenie zepsuło humor Cristiano Ronaldo. Portugalczyk odegrał bowiem ważną rolę w spotkaniu z Atalantą.

W tym sezonie Ligi Mistrzów Ronaldo zdobył już trzy bramki. Strzela średnio co 84 minuty.