28:29
Zakończony
Dania
komentarz

Dziękujemy serdecznie za śledzenie relacji na łamach naszego portalu, jednocześnie zapraszając już na niedzielne konfrontacje o medale.

komentarz

Polacy walczyli do końca. Jak lwy. Ale niestety na dogonienie Duńczyków zabrakło już czasu. To oni zwyciężyli po dogrywce 29:28 i w finale igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro zagrają z Francuzami.

70'

28:29. Bramka! Trafił Karol Bielecki.

2
69'

Wyszomirski obronił kolejny rzut. Piłka dla nas.

2
69'

Landin złapał piłkę w ręce po rzucie Bieleckiego ... Niecałe 90 sekund do końca pierwszej dogrywki.

68'

Dobra obrona Polaków i znów mamy piłkę.

67'

Tym razem Lijewski nie znalazł sposobu na pokonanie Landina. Dania ma piłkę.

67'

Obronił to! Wyszomirski z pierwszą udaną interwencją w dogrywce. Mamy piłkę!

66'

27:29. Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski.

komentarz

Grę zaczęli od środka Polacy.

komentarz

Zmiana stron.

65'

Rzut wolny bezpośredni dla Polski, ale próba Syprzaka zablokowana przez Duńczyków. 5 minut nadziei na odrobienie 3 goli straty.

65'

26:29. Nie pomylił się Mikkel Hansen.

64'

26:28. Daszek przywrócił nadzieję Polakom.

64'

25:28Olsen uciekł Kusowi i bez problemu zdobył kolejnego gola. Źle zaczęliśmy tą dogrywkę.

63'

Landin raz jeszcze popisał się kapitalną paradą. Zatrzymany w sytuacji sam na sam Lijewski.

62'

25:27. Bramkę z koła zdobył Henrik Toft Hansen.

62'

Landin tym razem znalazł sposób na Bieleckiego. Piłka dla Danii.

61'

25:26. Olsen tym razem lepszy od Wyszomirskiego.

komentarz

Dogrywkę zaczęli Duńczycy.

komentarz

Ochłonijmy jeszcze chwilę, bo do rozpoczęcia dogrywki zostały zaledwie sekundy.

1
60'

25:25.  Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaszek!!! Dokonał rzeczy nieprawdopodobnej. Nie do opisania. Trafił w samo okienko rzutem z biodra, oddanym z bocznego sektoru boiska! Dogrywka!

9
60'

13 sekund do końca.

60'

Henrik Toft Hansen został wykluczony na 2 minuty.

1
60'

Na 24 sekundy przed końcem o czas poprosił Dujszebajew.

60'

24:25. Skutecznie rzut karny wykonał Mikkel Hansen.

1
60'

39 sekund do końca i rzut karny dla Danii.

1
59'

Straciliśmy piłkę po tym, jak nie złapał jej Bartosz Jurecki. Będą nerwy do ostatniej sekundy.

3
58'

24:24. Sondergaard doprowadził do wyrównania.

1
58'

Trzeci, a zarazem już ostatni czas dla Duńczyków.

57'

24:23. Fenomenalny występ Syprzaka na kole. Gracz FC Barcelony Lassy znów nie zawiódł!

3
56'

Odzyskaliśmy piłkę po kolejnej obronie Wyszomirskiego!!!

2
55'

23:23. Na niego możemy zawsze liczyć! W roli głównej Bielecki.

2
55'

Czas dla Polski.

54'

22:23. Landin obronił rzut Wiśniewskiego a następnie trafił do pustej polskiej bramki.

53'

22:22. Bramka! Trafił Christiansen.

53'

22:21. W końcu przełamał się Wiśniewski!

2
52'

Wyszomirski , Wyszomirski i raz jeszcze Wyszomirski!!!! Dwa razy zatrzymany Mikkel Hansen. Znów możemy prowadzić!

1
52'

Zablokowany Christiansen. Duńczycy dalej przy piłce, dlatego o czas poprosił Gudmundur Gudmundsson.

51'

Odważne wejście Daszka, ale zakończone faulem w ataku.

50'

Wyszomirski po raz 14.!!! Piłka dla Polski!

2
49'

Wyszomirski po raz kolejny lepszy od Lasse Svana Hansena. To już 13. skuteczna interwencja polskiego bramkarza.

2
49'

Znów straciliśmy piłkę w ataku.

48'

21:21Mikkel Hansen pokazał, że nie zamierza być gorszy.

47'

21:20. Nasza armata znów ustawiła właściwie celownik. Piłka w bramce po rzucie Bieleckiego.

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Gudmundur Gudmundsson.

1
46'

Faul w ataku Mikkela Hansena! Gramy w komplecie.

1
46'

20:20. Kapitalne dogranie do Syprzaka, a ten nie ma problemów ze zdobyciem gola.

1
46'

Mikkel Hansen i Lasse Svan Hansen solidarnie obili słupek polskiej bramki. Odzyskaliśmy piłkę!

45'

Krzysztof Lijewski został wykluczony na 2 minuty.

44'

Faul w ataku popełnił Lijewski. Niesamowita niemoc Polaków w ofensywie trwa w najlepsze.

43'

19:20. Christiansen znów wyprowadził Danię na prowadzenie.

42'

Ależ pech Polaków. Piłka po rzucie Karola Bieleckiego odbiła sie od słupka.

42'

Wyszomirski zatrzymał i największą gwiazdę rywala. Fenomenalna obrona rzutu Mikkela Hansena.

1
41'

Niestety, kolejna strata Biało-Czerwonych. Niedokładne zagranie do Syprzaka. Dania przy piłce.

40'

19:19. Impas przełamał Mikkel Hansen.

40'

Ale my znów straciliśmy piłkę w ataku. Dłuższy fragment gry bez gola.

39'

Król jest tylko jeden, ciągle i niezmiennie. Lasse Svan Hansen ośmieszony przez Wyszomirskiego!

1
39'

Mateusz Jachlewski został wykluczony na 2 minuty.

38'

Nieskutecznie rzut karny wykonał Bielecki. Jego rzut odbił Landin.

37'

Niewiarygodne, kosmiczne, fenomenalne!!! I tak dalej. Tylko takie przymiotniki trafnie opisują grę Wyszomirskiego. Pojedynek sam na sam przegrał z nim Mortensen!

1
36'

19:18. Od razu jednak przypomniał o sobie Mikkel Hansen.

36'

19:17. Jak trafił raz, tak trafia nadal! Drugi gol Lijewskiego.

1
35'

Olsen popełnił faul w ataku!

35'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. To pierwsza kara Biało-Czerwonych w dzisiejszym meczu.

35'

18:17. Z bardzo trudnej pozycji trafił Mariusz Jurkiewicz.

34'

17:17. Bramka! Trafił Morten Olsen.

33'

17:16. Przełamał się i on, w bardzo ważnym momencie! Lijewski wyprowadził Polskę na prowadzenie.

1
33'

Faul w ataku odgwizdany Syprzakowi. Ale Wyszomirski znów uratował Polskę w sytuacji sam na sam!!

32'

Wyszomirski lepszy od Michaela Damgaarda. Dwukrotnie! Piłka dla Polski!

1
31'

16:16Michał Daszek raz jezscze potwierdził swoją fenomenalną dyspozycję w igrzyskach olimpijskich!