WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: reprezentacja Polski

ME siatkarzy. Drużyna Vitala Heynena wraca do gry. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Serbia - Polska

Mateusz Kozanecki

Po dniu przerwy siatkarze reprezentacji Polski powrócą do rywalizacji w mistrzostwach Europy. W sobotę podopieczni trenera Vitala Heynena zmierzą się z Serbami. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać to spotkanie.

W czwartek Biało-Czerwoni rozegrali swoje pierwsze spotkanie na siatkarskich mistrzostwach Europy. W Krakowie pokonali Portugalię 3:1. Strata seta w meczu ze znacznie niżej notowanym rywalem była sporą niespodzianką.

W grze podopiecznych Vitala Heynena pojawiały się gorsze momenty, ale ostatecznie udało się im dopisać do dorobku trzy punkty meczowe. Teraz Biało-Czerwonych czeka trudniejsze zadanie.

Ich najbliższym rywalem będzie reprezentacja Serbii. Ekipa Slobodana Kovaca na otwarcie pokonała Belgię 3:1, a w piątek wygrała z Ukrainą 3:0. Tym samym Serbowie w sobotę rozegrają już swoje trzecie spotkanie w ciągu trzech dni.

Mecz Serbia - Polska odbędzie się w sobotę, 4 września, o godz. 20:30. Spotkanie pokażą na żywo stacje TVP 2 i Polsat Sport. Ponadto transmisja dostępna będzie za pośrednictwem platform WP Pilot i Ipla TV. Tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.