Materiały prasowe / CEV / Na zdjęciu: Wilfredo Leon i Piotr Nowakowski nie zablokowali atakującego Aleksandara Atanasijevicia (z prawej)

ME siatkarzy. Po piąte zwycięstwo! Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać mecz Polska - Ukraina

MB

Kolejnym przeciwnikiem Polaków na ME siatkarzy będzie Ukraina, która zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie A. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać w akcji podopiecznych Vitala Heynena.

Ekipa Biało-Czerwonych nie zaznała jeszcze w tegorocznych ME siatkarzy goryczy porażki. Przypomnijmy, że nasza drużyna pokonała już Portugalię, Serbię, Grecję, a w ostatniej kolejce w trzech setach rozprawiła się z Belgią.

Drużyna Vitala Heynena we wtorek miała zasłużony dzień przerwy. Polacy wrócą na parkiet w środę i postarają się, żeby fazę grupową zakończyć z kompletem zwycięstw. Kolejny przeciwnik to nieprzewidywalna Ukraina.

Mecz Polska - Ukraina odbędzie się 8 września o godzinie 17:30. Początkowo rywalizacja została zaplanowana na godzinę 20:30, ale ku uciesze kibiców, przełożono je, aby nie nachodziło na spotkanie piłkarzy nożnych. Tego samego dnia kadra Paulo Sousy podejmie Anglię na PGE Narodowym.

Pojedynek z udziałem naszych siatkarzy będzie można obejrzeć na kanałach TVP 2 i Polsat Sport, a także za pośrednictwem platform WP Pilot, Ipla TV i aplikacji mobilnej TVP Sport. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi relację tekstową.

---> "Wiele zachowań pod publiczkę". Wicemistrz świata nie zostawił suchej nitki na Heynenie
---> Pracował w markecie i sprzedawał kosiarki, oszlifowany przez Jana Sucha zagra z Polską na Euro