Instagram / Anna Lewandowska / Anna Lewandowska

Lewandowska nie widziała wyczynu męża. Szczery komentarz

Igor Kubiak

Robert Lewandowski błyskawicznie rozstrzygnął losy meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z RB Salzburg. Polak strzelił najszybszego hat-tricka w historii rozgrywek, a jego ostatniej bramki nie widziała... żona Anna.

Cóż to był za początek meczu! W 23. minucie Bayern Monachium prowadził 3:0, a wszystkie bramki zdobył Robert Lewandowski. Kapitanowi reprezentacji Polski przed telewizorem kibicowała żona Anna.

Była mistrzyni Polski w karate na swoim instastory po pierwszym golu wstawiła zdjęcie cieszącego się męża. Jej kolejny komentarz miał miejsce w 27. minucie meczu, czyli 4 minuty po tym jak Lewandowski zdobył swoją trzecią bramkę w spotkaniu.

"Lewciu 3 gole hattrick, na chwilę wyszłam z pokoju" - nie ukrywała Lewandowska (zobacz niżej).

Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Bayernu nad Red Bull Salzburg 7:1. W pierwszym spotkaniu Bawarczycy zremisowali na wyjeździe z Austriakami 1:1 i to oni awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów (więcej o spotkaniu przeczytasz TUTAJ).

Lewandowski zasłużenie otrzymał statuetkę dla najlepszego piłkarza meczu, a do tego wysunął się na pozycję lidera w klasyfikacji strzelców LM (zobacz TUTAJ).

Źródło: Instastory Anny Lewandowskiej