Ludzie uciekali ze stadionu! Cztery osoby postrzelone

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/jalen_drummond / Fani uciekają ze stadionu Nationals Park
Twitter / twitter.com/jalen_drummond / Fani uciekają ze stadionu Nationals Park
zdjęcie autora artykułu

Do mrożących krew w żyłach scen doszło podczas meczu Washington Nationals - San Diego Padres w MLB. Odgłosy strzałów wywołały panikę na stadionie.

W tym artykule dowiesz się o:

Strzały, które rozległy się w pobliżu bramy wejściowej na stadion Nationals Park w Waszyngtonie, skłoniły widzów i zawodników do ucieczki w panice. Prośby spikera, by pozostać na miejscu zostały kompletnie zignorowane. Do dantejskich scen doszło w trakcie meczu MLB pomiędzy ekipami Washington Nationals i San Diego Padres.

Jak pisze portal rt.com, nieopodal stadionu doszło do strzelaniny. Według ustaleń policji nie miało to nic wspólnego z sobotnim meczem ligi baseballa. Strzały przeraziły jednak fanów i graczy, którzy w pośpiechu próbowali wydostać się z areny.

Na filmach (patrz poniżej), które wyciekły do mediów społecznościowych, widać sportowców razem z ich bliskimi, udających się do budynków klubowych. Spotkanie zostało przerwane.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Tak spędza wakacje dziewczyna Ronaldo

Amerykańska policja podała, że w incydencie pod stadionem postrzelone zostały co najmniej cztery osoby. Dwie z nich z obrażeniami same zgłosiły się do szpitala.

Śledczy podejrzewają, że mogło chodzić o porachunki pomiędzy gangami. Nationals Park położony jest w południowo-wschodniej części Waszyngtonu, która ma reputację bardzo niebezpiecznej dzielnicy.

Zobacz: Koszmarna zbrodnia: w pijackim szale zabił ojca. Usłyszał wyrok Masowe aresztowania. Policja poluje na uczestników bijatyki

Źródło artykułu: