Media o sukcesie Krystyny Pałki

Polskie media doceniły srebrny medal MŚ Krystyny Pałki w biegu pościgowym. "Historyczny medal, sensacja" - to najczęstsze określenia przy informacjach z Novego Mesta.

Rafał Malinowski

Przegląd Sportowy: Celne oko dało srebro!

Krystyna Pałka wicemistrzynią świata w biegu na dochodzenie. Przegrała tylko z tegoroczną królową dyscypliny Torą Berger.

Biathlon.pl: Krystyna Pałka wicemistrzynią świata w biegu na dochodzenie!

Krystyna Pałka odniosła największy sukces w historii polskiego kobiecego biathlonu zdobywając srebrny medal w biegu na dochodzenie na 10km podczas Mistrzostw Świata w Nowym Meście.

Fakt: Sensacja! Polka wicemistrzynią świata w biathlonie!

Krystyna Pałka (30 l.) zdobyła srebrny mistrzostw świata w biatlonie! Polka w Novym Mescie w Czechach finiszowała druga w biegu pościgowym. To pierwszy medal polskich biatlonistek w historii tej imprezy.

Super Express (gwizdek24.se.pl): KRYSTYNA PAŁKA wicemistrzynią świata w biathlonie!

Krystyna Pałka stanęła na drugim stopniu podium podczas mistrzostw świata w biathlonie. W czeskim Nowym Mieście Polka była druga w biegu pościgowym na 10 kilometrów.

Sport.pl: MŚ w biathlonie. Krystyna Pałka wicemistrzynią świata!

Krystyna Pałka sensacyjną srebrną medalistką biatlonowych mistrzostwach świata w czeskim Novym Mescie! Na 10 km przegrała tylko z Norweżką Torą Berger. Polce pomogło zderzenie rywalek przed metą.

RMF24.pl: Krystyna Pałka ze srebrnym medalem biathlonowych MŚ!

Fantastyczny występ Krystyny Pałki w mistrzostwach świata w biathlonie! W czeskim Novym Mescie Polka wywalczyła srebrny medal w biegu na dochodzenie na 10 km! Przegrała jedynie z Norweżką Torą Berger, do której straciła 18,5 sekundy. To pierwszy w historii medal MŚ dla polskiej biathlonistki.

TVN24.pl: Krystyna Pałka wicemistrzynią świata. Historyczny medal w kobiecym biathlonie

Krystyna Pałka sprawiła ogromną niespodziankę podczas mistrzostw świata w biathlonie. W czeskim Novym Mieście wywalczyła srebrny medal. W niedzielę w biegu na dochodzenie na 10 km przegrała jedynie z Norweżką Torą Berger. Straciła do niej 18,5 s.

Biathlonworld.com: Złoto dla Tory w pościgu

Bezbłędne ostatnie strzelanie pozwoliło wygrać Torze Berger bieg na dochodzenie (wcześniej spudłowała trzy razy). Srebro dla Polki Krystyny Pałki, która myliła się dwa razy. To jej pierwszy medal i pierwsze podium PŚ w karierze.

Tora Berger mistrzynią świata, Krystyna Pałka ze srebrnym medalem!