Justyna Kowalczyk wróciła do sytuacji sprzed trzech lat

Justyna Kowalczyk-Tekieli cały czas jest w żałobie po śmierci męża. W tych trudnych chwilach wraca wspomnieniami do przeszłości.

RC
Justyna Kowalczyk-Tekieli Instagram / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk-Tekieli
17 maja zmarł Kacper Tekieli. Polski alpinista został zabrany przez lawinę po zdobyciu szczytu Jungfrau w Alpach Berneńskich. To przede wszystkim niewyobrażalna tragedia dla Justyny Kowalczyk-Tekieli. Słynna biegaczka była żoną wspinacza.

W miniony piątek mistrzyni olimpijska przekazała szczegóły dotyczące pogrzebu męża. Kilka godzin ponownie uaktywniła się w sieci. Tym razem za pośrednictwem Facebooka udostępniła wspomnienie.

"Trzy lata temu" - czytamy na zdjęciu, na którym widzimy Kowalczyk-Tekieli podczas górskiej wyprawy. Na fotografii są także czarne serca.

Biegaczka wówczas przebywała w górach ze swoim mężem. To była jedna z ich wspólnych pasji. Tego typu wyprawy były stałym elementem ich życia. Później zaczęli podróżować z synem, który przyszedł na świat w 2021 roku.

Kacper Tekieli zostanie pochowany 30 maja o godzinie 14:30 w Gdańsku na Cmentarzu Oliwskim.
Fot. Facebook Fot. Facebook
Dwa słowa. Andrzej Bargiel pożegnał Kacpra Tekielego >> To tam poznał Justynę Kowalczyk. Piękne wspomnienie Kacpra Tekielego >>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×