Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Apel Kowalczyk ws. pogrzebu jej męża

Justyna Kowalczyk poinformowała w mediach społecznościowych, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Kacpra Tekielego. Do wszystkich, którzy przybędą ma także specjalną prośbę.

MB
Kacper Tekieli Instagram / Instagram/Kacper Tekieli / Na zdjęciu: Kacper Tekieli
Pogrzeb tragicznie zmarłego Kacpra Tekielego odbędzie się w najbliższy wtorek (30 maja) o godzinie 14:30 w Gdańsku na Cmentarzu Oliwskim.

Justyna Kowalczyk do wszystkich tych, którzy planują przyjść na ostatnie pożegnanie, skierowała specjalną prośbę. "Bardzo proszę, by zamiast kwiatów, wieńców i tak dalej, wspomóc schronisko dla zwierząt!" - poprosiła, wskazując konkretnie na gdańskie schronisko "Promyk".

"Mój kochany mąż zwierzęta uwielbiał i na wszystkie możliwe sposoby przez całe swoje życie im pomagał" - dodała na Twitterze.

"Bardzo również proszę o uszanowanie prywatności Hugotka, najbliższej rodziny i zrozumienie naszego bólu i straty. Pożegnanie będzie miało charakter świecki" - zakończyła Justyna Kowalczyk.

Kacper Tekieli zginął w szwajcarskich Alpach podczas próby zdobycia wszystkich czterotysięczników. Żył 38 lat.

Czytaj także:
Krzysztof Wielicki przeprasza Justynę Kowalczyk za swoje słowa 

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (39)
 • Greg57 Zgłoś komentarz
  Z całym szacunkiem. Zrobiono medialne show ze śmierci człowieka, którego dopiero teraz kreuje się na jakąś gwiazdę tylko dlatego, że zginął mąż Justyny Kowalczyk. Jego śmierć tak
  Czytaj całość
  zdominowała wiadomości w tym portalu, jakby nie było na świecie ważniejszych spraw. Chociaż do tej pory znała go tylko mikrogarstka pasjonatów, konkurował z nim tylko Lewandowski. Chyba zdawał sobie sprawę z tego co robi i jakie to niesie konsekwencje. Każdego z nas czeka śmierć, ale można powiedzieć, że on sam sobie wybrał taki koniec, który wpisany był w to  co robił. Nie oceniam jego wyboru. Jego życie, jego sprawa o ile nie skrzywdził przy tym innych. Dziwię się nieco Justynie, że rozrzuca jadło medialnym sępom. Prawdziwy ból przeżywa się w ciszy, w otoczeniu najbliższych. Niech spoczywa w pokoju.
  • Janusz sport Zgłoś komentarz
   to chore co to będzie pogrzeb czy z pochówku show pokazówka ?? to powinno byc rodzina bliscy i bez rozgłosu w ciszy
   • Arres Zgłoś komentarz
    po co te apele?! nikt go nie znał więc się nie ma kto wybierać. zwierzęta wspieram całe życie inie potrzebuję do tego jakiegoś pogrzebu tekieli ! tahipokryzja z jej strony powala.
    Czytaj całość
    apeluje o uszanowanie prywatności a co dziennie młuci temat gdzie może ! sama bez przerwy gada i nagłaśnia temat a mówi o uszanowaniu prywatności....co za obłuda. jak oni załatwili miejsce na zamkniętym cmentarzu? i proszę skończyć z tymi informacjami o tym osobniku. kto będzie chciał przyjść i go znał ten przyjdzie. tłumów na pewno nie będzie bo królem nie był a jak wiem nikt nie biega na pogrzeby nieznanych mu osób! wątpliwa przyjemność i żaden obowiązek żegnać nie wiadomo kogo. jej problem i niech go zachowa dla siebie i uszanuje swoją prywatność a nie wymaga tego od innych!
    • Ires Zgłoś komentarz
     A po co tam poszedł? Co z tego jest? Złotego medalu za to nie dają, składki w ZuSie też nie urosną. Codziennie ludzie ciężko pracują, chorują, do lekarza specjalisty czeka się
     Czytaj całość
     miesiącami a nawet latami, i ani słowa o tym.
     • Karolll Zgłoś komentarz
      Bardzo piękny gest. Wspomaganie zwierząt. Kwiaty zgniją i żadnego pożytku z tego nie ma. A tak, przynajmniej zwierzęta pożywią się.
      • abiturient Zgłoś komentarz
       Zbytnio się nie przejęła ! Zwierzęta ważniejsze od hołdu i pamięci najbliższych. Żenada, żeby pogrzeb był okazją do finansowania schroniska.
       • red Zgłoś komentarz
        Lubiał być na wyżynach. Sięgał wysoko, upadł nisko.
        • Gargamel 9 Zgłoś komentarz
         Facet przez brak szacunku do siebie zginal na wlasne zyczenie - kto to byl ze tak o nim glosno ?????Justysia doznala kary Bozej za uwodzenie zonatych facetow -sprawa prosta i po co
         Czytaj całość
         absorbowac tym spoleczenstwo ???
         • MarekGorzów Zgłoś komentarz
          Dajcie już spokój z tym gościem. Dopóki nie umarł to 99% społeczeństwa nawet nie miało pojęcia o jego istnieniu. Rzygać się chce jak widzę już po raz któryś dzień z rzędu
          Czytaj całość
          informacje dotyczące jego śmierci i nowe fakty jak zginął
          • franekbra Zgłoś komentarz
           Justysiu , Polacy łączą się z Tobą w bólu i smutku. Ode mnie leci wpłata . Przyjmij szczere kondolencje
           • Adamlipny Zgłoś komentarz
            Tyle lat życia było jeszcze przed tym młodym człowiekiem. Niech to będzie ostrzeżenie dla tych którzy jeszcze mają czas by powiedzieć sobie "STOP"
            Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
            ×
            Sport na ×